Пожежа в пологовому будинку Одеси: під час займання медики робили кесарів розтин

Пожежа в пологовому будинку Одеси: під час займання медики робили кесарів розтин

Пожежа в пологовому будинку Одеси: під час займання медики робили кесарів розтин
Фото ілюстративне / akzent.zp.ua/

Під час пожежі в Одеському пологовому будинку №5 на третьому поверсі лікарі проводили кесарів розтин. Операційна розташована на відстані 150 метрів від займання, розповів головний лікар закладу Ігор Шпак.

За його словами, попри пожежу та евакуацію людей пологи пройшли успішно.

Ігор Шпак
Ігор Шпак. Фото: Суспільне Одеса

"Двоє лікарів та операційна бригада з анестезіологами були зайняті на операції, але у нас чергова бригада передбачає чергування чотирьох лікарів одночасно. Тобто ще двоє лікарів були вільні. Крім того лікарі неонатологи, дитячі реаніматологи взяли участь у переводі наших пацієнток на перший поверх", – пояснив Шпак.

Він зазначив, що після того, як рятувальники локалізували пожежу, медики повернули пацієнтів до палат.

"Після прибирання наші пацієнти повернулися до своїх палат разом із новонародженими. На щастя, травмованих від пожежі в нашому пологовому будинку не було", – зауважив головний лікар. Та додав: трагедії вдалося уникнути завдяки працюючій пожежній сигналізації.

Нагадаємо, вночі 20 лютого в Одеському пологовому будинку №5, що на вулиці Маршала Говорова, 28 сталася пожежа. На місці працівники ДСНС встановили, що спалахнуло майно у побутовому приміщенні на третьому поверсі пологового будинку.

До прибуття рятувальників адміністрація закладу евакуювала 74 людей. З них 46 жінок, 16 немовлят та 12 медичних працівників. Під час пожежі ніхто не травмувався, запевнили в ДСНС. За версією рятувальників, ймовірна причина пожежі — коротке замикання електропроводки у холодильнику.

Читайте також

  • В Україні зросла кількість пожеж. Рятувальники дали поради
  • В Одесі горів пологовий будинок: евакуювали 74 людей
  • У двоповерхівці Одеси спалахнула пожежа: одна людина загинула, троє – у лікарні
На початок