Сумчанки виграли в бельгійок, але програли німкам на чемпіонаті Європи з індорхокею

.

Жіноча збірна України з індорхокею, що сформована з вихованок МСК "Сумчанка", 24 січня у Мінську виграла в збірної Бельгії. Рахунок гри склав 4:3 на користь українок.

Пропустивши гол від бельгійок на 10 хвилині, Юлія Шевченко відігралась на 11-тій, а Ольга Гончаренко, забивши гол на 15 хвилині, вивела команду вперед.

Бельгійки зрівняли рахунок на 24 хвилині гри, але українки Юлія Шевченко та Ольга Гончаренко забили двічі на 32-й та 35-й хв. Збірна Бельгії відповіла на це голом на останній хвилині матчу.

У другому матчі проти команди Німеччини наша команда програла з рахунком 3:4. У складі "синьо-жовтих" голи на рахунку Євгенії Керноз, Яни Ворушило та Оксани Пономаренко.

Після двох ігор команда України йде на другому місці у група "А". 25 січня на українок чекає гра проти чешок.

Як відомо:

• Чемпіонат Європи з індорхокею відбувається з 24 по 26 січня у столиці Білорусі.