"Побудуй себе щасливим". У Lego націлились на стомлених дорослих

"Побудуй себе щасливим". У Lego націлились на стомлених дорослих

"Побудуй себе щасливим". У Lego націлились на стомлених дорослих

Найбільший і найприбутковіший виробник іграшок у світі Lego планує сфокусуватися на більш дорослій аудиторії - людях зі стресовою роботою.

За даними видання The Washington Post, компанія все частіше продає набори, націлені на дорослих, пропонуючи відпочити від денного шуму, стати більш спокійнішими.

Зазначається, що конкуренція зростає, причому не тільки з боку інших виробників іграшок, але і з боку смартфонів і додатків, які забирають більшу частину грошей, які йдуть від дітей.

Зокрема, продажі іграшок в США за перші 9 місяців 2019 року впали на 5,5%.

Тож, продаж конструкторів, головоломок і ігрових фігурок дорослим став одним із способів виробників протистояти сповільненню ринку.

"Lego, найбільший і найприбутковіший виробник іграшок у світі, робить ставку на зростаючу демографію: стресові дорослі. 87-річна данська компанія все частіше виставляє свої яскраво забарвлені цеглини як спосіб заглушити шум дня і, можливо, досягти певного ступеня уважності", - йдеться у публікації.

"Побудуй себе щасливим". У Lego націлились на стомлених дорослих

Зазначається що серед нових комплекитів компанії - у тому числі кафе Central Perk від комедійного серіалу "Друзі" і вінтажний Бетмобіль 1989 року - пробуджують ностальгію у покоління X.

Також є і інші набори компанії серії Ideas і Forma, які орієнтовані на дорослих, що хочуть зайняти руки і розвантажити голову.

Дорослі стали бажаними покупцями для виробників іграшок, які стикаються зі зростаючою конкуренцією і зниженням зростання продажів. Зрілі фанати стимулюють індустрію: у них є гроші, щоб придбати "Тисячолітнього сокола" за $800 або Хогвартс із Legoза $400.

"Люди з напруженою роботою розповідають, що використовують Lego, щоб відключитися від повсякденності. Вони шукають розслабляючий і заспокійливий досвід. Їм подобаються інструкції, тому що вони допомагають залишатися в зоні комфорту", - розповіла маркетинговий стратег Lego з аналізу аудиторії Женев'єва Капа Крус.

За її словами, за останні п'ять років компанія витратила багато часу на оновлення інструкцій, щоб зробити набори доступнішими для дорослих.

А в 2019 році Lego випустила лінійку моделей риб коі та акул із заспокійливими рухами плавників, щоб привернути увагу тих, хто шукає "веселий творчий виклик".

Щоб залучити втомлених дорослих, які багато років не грали з Lego, компанія звернулася до письменниці Еббі Хідон з проханням написати книгу про те, що дорослі можуть використовувати конструктор як форму зняття стресу та насолоджуватися процесом.

"Побудуй себе щасливим". У Lego націлились на стомлених дорослих

"Сенс в тому, щоб звільнити свій розум від інших відволікаючих чинників і зосередитися на грі, навіть якщо у вас є мало деталей", - розповіла Хідон.

Її книга "Побудуй себе щасливим: радість гри з Lego" вийшла у США у грудні 2019 року.

У ній є такі глави як "Знову бути дитиною" і "Будівництво, яке допоможе тобі заснути", які пропонують різні способи гри з Lego. Наприклад, зробити щось із закритими очима або побудувати високу вежу чи веселку.

Також компанія запустила рекламу в Instagram з текстом: «Потрібно втекти? Lego знижує стрес і покращує ваше самопочуття. Це дзен у формі цеглинки".

На початок