Королева Британії підписала закон про Brexit

Королева Британії підписала закон про Brexit

Королева Британії підписала закон про Brexit
Sky News

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ підписала законопроєкт про вихід країни з Європейського Союзу. Таким чином, це відкриває шлях до виходу країни з ЄС (Brexit) наступного тижня.

Про рішення королеви 23 січня депутатам повідомив заступник спікера Палати громад Найджел Еванс, пише Sky News.

"Закон про Brexit отримав королівську згоду", - йдеться в повідомленні департаменту про вихід із ЄС.

Тепер цю угоду повинні ратифікувати в Європейському парламенті. Після чого Велика Британія може вийти з ЄС уже 31 січня.

Як відомо:

  • Премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вирішив провести перевибори в парламент 15 жовтня 2019 року, після того, як законодавці знайшли можливість ухвалити законопроєкт проти "жорсткого Брекзіту".
  • Консервативна партія Великої Британії на чолі з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном перемогла на позачергових парламентських виборах і забезпечила собі абсолютну більшість, отримавши 361 голос.
  • 23 січня британський парламент затвердив законопроєкт про вихід країни з ЄС та передав документ на підпис королеві Єлизаветі ІІ.
  • Brexit (Брекзіт) - політичний процес, заснований на результаті консультативного референдуму 23 червня 2016 року, коли 51,9% тих, хто проголосував, підтримали вихід Великобританії з Європейського Союзу.

На початок