Волинські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті України з плавання

. Волинська ОДА

Троє волинських плавців отримали нагороди на Чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів. Спортивний захід стартував 14 лютого у місті Дніпро та триватиме до 17 лютого.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Плавець Олександр Пінчук став чемпіоном України серед юніорів на дистанції 100 метрів на спині з результатом 59 хвилин 8 секунд. Спортсмен посів четверте місце серед молоді.

Волинські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонат України з плавання
Волинська ОДА

Волинянин Максим Ткачук здобув бронзу на дистанції 200 метрів брасом із результатом 2:17:05 серед молоді.

Максим Юзва на дистанції 1500 метрів серед молоді посів четверте місце, а також пройшов відбір на юніорський Чемпіонат Європи з плавання, який відбудеться в Хорватії 7-11 липня.

Тренують волинських плавців Володимир Самчук і Вікторія Мороз.

Нагадаємо, чемпіон України серед молоді з плавання Максим Ткачук отримуватиме впродовж року фінансову підтримку в рамках програми розвитку фізичної культури та спорту Луцької міської територіальної громади. Серед визначених категорій – олімпійські види спорту, неолімпійські види спорту та види спорту осіб з інвалідністю. Усього допомогу отримуватимуть 32 спортсменів.