Волинські самбісти привезли нагороди з Чемпіонату України

Волинські самбісти привезли нагороди з Чемпіонату України Волинська ОДА

Троє спортсменок із Волині отримали призові місця на Чемпіонаті України зі спортивного самбо серед молоді.

Спортивний захід відбувся цього тижня в Харкові, – повідомили в управлінні у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Волинська команда здобула третє місце в загальному рейтингу. Виборола бронзову винагороду вихованка "ВОДЮСШ з видів боротьби" Марта Бондарєва у ваговій категорії 80 кілограмів. Самбісти Роман Огнівець у ваговій категорії 53 кілограми та Анна Біднюк у ваговій категорії 42 кілограми зайняли п'яту сходинку.

Загалом у змаганнях взяли участь майже 600 спортсменів із 22 регіонів України. Чемпіонат був відбірковим на чемпіонат Європи в цій категорії спортсменів.

Нагадаємо, у Луцьку затвердили список із 32 спортсменів, які отримуватимуть стипендії на 2021 рік. Серед визначених категорій – олімпійські види спорту, неолімпійські види спорту та види спорту осіб з інвалідністю. Увійшла до списку стипендіатів призерка чемпіонату України з боротьби самбо Анна Біднюк.