Від яких повноважень та чому відмовляється Кабмін. Пояснює експерт

Від яких повноважень та чому відмовляється Кабмін. Пояснює експерт

Ексклюзивно
Від яких повноважень та чому відмовляється Кабмін. Пояснює експерт

9 лютого у Верховній раді зареєстрували законопроєкт щодо позбавлення уряду невластивих повноважень. Ініціатором законопроєкту закону виступив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Кабмін планує передати частину своїх повноважень, які через обсяг роботи не може виконувати якісно. Що це за повноваження та які шанси в урядового законопроєкту в сесійній залі парламенту, в ефірі Українського радіо розповів аналітик Центру спільних дій Олег Савичук.

Від яких повноважень хоче відмовитися Кабмін

Савичук розповів, що в Україні вже була практика, коли вищі органи влади позбавлялися повноважень. Зокрема, так було у 2014 році, коли президент Віктор Ющенко разом з парламентом ухвалили зміни до Конституції.

"Тоді з президентської ми стали парламентсько-президентською республікою. І так само останні роки відбувається реформа децентралізації, коли деякі повноваження з центру передаються на місця", – розповів Олег Савичук.

Але загалом, за словами експерта, державні інституції, такі як уряд, парламент, президент тільки центрують у собі повноваження і не воліють їх віддавати.

Проєктом закону № 5052 передбачається внесення змін до тридцяти законодавчих актів щодо позбавлення уряду повноважень та покладення їх на центральні органи виконавчої влади (ЦОВВ) та інші державні органи відповідно до компетенції. Зазначається, що уряд вдається до такого кроку, оскільки вважає, що зараз представники Кабміну перевантажені невластивими уряду повноваженнями.

“Якщо більше заглиблюватися в те, що пропонує законопроєкт, то там є 54 пропозиції забрати повноваження в уряду та перенести їх на рівень міністерств та центральних органів виконавчої влади або взагалі їх не виконувати, тому що в них немає сенсу. Там йдеться про повноваження від більш важливих до сумнівних, чому цим має займатися уряд. Наприклад, від передачі державного майна в комунальну власність до визначення порядку декларування зерна або визначення категорій населення, які мають проходити обов'язкові медичні огляди”, – пояснив експерт.

Він зауважив, що уряд є інституцією, яка повинна була займатися формуванням державної політики у стратегічних сферах: “Якщо ж це є, наприклад, визначення категорій населення, які мають проходити обов'язковий медичний огляд, для уряду це буде довго і безпідставно. Він просто не буде займатися такими повноваженнями”.

“Це питання ефективності здійснення повноважень, тому що уряд навряд чи буде мати змогу займатися тим всім, що на нього скинули. Він не зможе робити це ефективно, відповідно є сенс передати це на рівень міністерств чи ЦОВВ, щоб вони здійснювали це своїми рішеннями”, – висловив свою думку Савичук.

Чи підтримають цей законопроєкт у парламенті

Аналітик Центру спільних дій Савичук зауважив, що шанси на проходження цього законопроєкту в парламенті сумнівні.

“Але, з іншої сторони, це гарна ініціатива і, якщо уряд буде спілкуватися з народними депутатами, з профільним комітетом, з головою ВРУ, то шанси будуть”, – сказав він.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди