ДТП з маршруткою у Запоріжжі. Коли постраждалі отримають компенсацію

ДТП з маршруткою у Запоріжжі. Коли постраждалі отримають компенсацію

ДТП з маршруткою у Запоріжжі. Коли постраждалі отримають компенсацію

Понад 40 тисяч гривень витратила на лікування травмована у ДТП за участю маршрутного таксі у Дніпровському районі Наталя Ставицька. Автоперевізник та страхова компанія й досі не надали ніякої допомоги.

Жінка перебуває на стаціонарі у відділенні ранньої реабілітації 5 міської лікарні та, за її словами, намагається відшкодувати матеріальні збитки у судовому порядку.

Наталя Ставицька розповідає, що вечір першого лютого, коли прямувала додому після робочого дня, запам'ятає на все життя: "Я сиділа на першому сидінні і постраждала, виявляється, більше за усіх — мені на голову впав металевий предмет і скальпував шкіру голови. Також у мене розтрощена кисть лівої руки".

Жінка каже, що представники компанії “Юністар Авто”, автоперевізника, котрий обслуговує 81 маршрут, на третій день перебування її у лікарні, пропонували відшкодувати частину фінансових витрат на лікування, але потім зникли і досі не виходять на контакт.

Адвокат Наталі Ставицької Антон Усенко розповів, що має у практиці вже до п'яти випадків, коли люди звертались по допомогу у зв'язку із відмовою автотранспортних підприємств надавати повноцінну фінансову компенсацію за тілесні ушкодження внаслідок ДТП.

ДТП з маршруткою у Запоріжжі. Коли постраждалі отримають компенсацію
Антон Усенко і Наталя Ставицька.

"Сьогодні буду звертатись до слідчого задля ознайомлення з матеріалами справи. Хочу зрозуміти чи вже проведена автотранспортна експертиза, буду звертатись до страхової компанії перевізника для того аби зараз у добровільному порядку отримати страхове відшкодування. Відповідно наразі готується цивільний позов стосовно відшкодування матеріального та морального збитків", - каже Антон Усенко.

Коментувати ситуацію з приводу ДТП у Дніпровському районі директор транспортної компанії “Юністар-Авто” Олександр Бойко відмовився, зауваживши лише, що нині у рамках справи ведуться слідчі дії.

ДТП з маршруткою у Запоріжжі. Коли постраждалі отримають компенсацію

У міськраді готують рішення про розірвання договору з компанією-перевізником. Про це журналістам Суспільного телефоном повідомив начальник управління з питань транспортного забезпечення і зв'язку Запорізької міської ради Олександр Власюк.

"Наразі обслуговує 81 маршрут підприємство, яке і облуговувало — “Юністар”. Зараз розглядається питання і готується проект рішення для розірвання з ними договірних відносин. По процедурі буде призначено на три місяці підприємство, яке дасть згоду обслуговувати і паралельно буде проводитись конкурс на цей маршрут. Друге, коли ми проводили обстеження був виписаний на них штраф десять тисяч гривень", - сказав Олександр Власюк.

Шо відомо

  • 1 лютого, водій рейсового автобусу, здійснюючи пасажирські перевезення по 81-му маршруту, виїхав за межі проїзної частини, чим спровокував аварію врізавшись у електроопору. Тоді 16 пасажирів маршрутки звернулися за медичною допомогою, а стовп, у який врізалася автівка довелося демонтувати. Водій транспортного засобу зник з місця ДТП і більше тижня його місце знаходження було невідомим.
  • 8 лютого пошуки водія маршрутного таксі, який скоїв ДТП на вулиці Бородинській 1 лютого, та втік з місця події, завершилися: він сам з'явився до поліцейського відділку. Він заявив, що повністю усвідомлює свою провину і висловив намір співпрацювати зі слідством.
На початок