80:88: "Черкаські Мавпи" поступилися "Будівельнику"

80:88: "Черкаські Мавпи" поступилися "Будівельнику" Пресслужба БК "Черкаські Мавпи"

Бабл у Києві "Черкаські Мавпи" розпочали з поразки. Черкащани програли з рахунком 80:88. Про це повідомили у пресслужбі клубу.

80:88: "Черкаські Мавпи" поступилися "Будівельнику"Пресслужба БК "Черкаські Мавпи"

"Будівельник" одразу вийшов вперед і був попереду протягом усієї чверті. "Мавпи" наздоганяли суперника в рахунку.

У черкасців почергово очки здобували Скапінцев, Джонс і Конєв. Ближче до кінця чверті кияни за рахунок якісних дій Реджі Джонсона та Стівена Буртта відірвалися на десять очок – 28:18.

У дріугій чверті "Будівельник" також перемагав. На велику перерву гравці пішли з рахунком 51:33 на користь киян.

На початку третьої чверті "Мавпи" зусиллями Діона Райта зуміли скоротити відрив до 14-ти очок. Згодом, після кількох вдалих атак Діона черкаська команда почала пресингувати суперника. Спочатку "Мавпи" наблизилися на 8, а потім на 6 очок.

На заключний період команди вийшли з рахунком 67:61. У середині періоду Кемерон Джонс здобув для черкащан 5 очок поспіль і скоротив відставання до однієї атаки - 70:68. "Будівельник" відповів ривком і повернув собі 10-очковий гандикап.

Гра завершилася перемогою "Будівельника" – 88:80.

"Будівельник" - "Черкаські Мавпи" - 88:80 (28:18, 23:15, 16:28, 21:19)

ЧМ: Джонс - 19+6 передач; Райт - 28+3 підбирання, 4 передачі; Конєв - 16+11 підбирань; Скапінцев - 7+5 підбирань; Попов - 0+3 підбирання - старт; Ткаченко - 7+3 підбирання; Бондаренко - 2; Сергеєв - 1.

11 лютого о 16:00 "Черкаські Мавпи" гратимуть проти "Київ-Баскета" у другому матчі баблу у Києві.

• Третє коло Чемпіонату Суперліги проходить у новому форматі. "Черкаські мавпи" гратимуть матчі три дні поспіль.
  • Такі зміни ввели, аби через коронавірус провести чемпіонат раніше, ніж планувалося.
  • У третьму колі "Мавпи" змагаються проти "Будівельника", "Київ-Баскета" та Тернополя. 26-28 лютого відбудеться тур у Черкасах.