У Запорізькій області ліквідують наслідки негоди

У Запорізькій області ліквідують наслідки негоди

У Запорізькій області ліквідують наслідки негоди

Внаслідок негоди у Запорізькій області знеструмило три села на Мелітопольщині, а також частину заповідної та курортної зони поблизу Кирилівки.

У Кирилівці через розмиту штормом дорогу на базах відпочинку нині заблоковано 80 людей. Зокрема, відрізаними від центру опинилися бази, котрі розташовані на острові Бірючий – про це повідомив телефоном кореспондентам "Суспільного" Кирилівський селищний голова Іван Малєєв.

"Насправді, нічого страшного не сталося. Як завжди після чергового шторму підтопило дорогу на Бірючий і на замовник. Але найгірше, що там сталося, лінія 10 кіловольт, котра йде туди на Бірючий і на замовник, злетіли чашечки, обірвані дроти, там немає електроенергії. Сигналу “SOS” не було, люди там перебувають у нормальному стані. Я спілкувався з керівництвом бази "Золотий берег», вони змогли виїхати та взяти бензин, в них там працюють генератори."

Також Іван Малєєв каже, завтра будуть намагатися зайти туди вишкою на Федотову косу, відновлювати лінію. Сьогодні зробити це не можна, бо дорога підтоплена.

Відео з дороги на острів Бірючий опубліковане у Фейсбуці користувачем під ніком Гай Юлій Цезарь:

За інформацією речниці "Запоріжжяобленерго" Зореслави Цупренко, без світла залишилися жителі трьох населених пунктів в області надвечір 9 лютого. Негода повністю знеструмила у Мелітопольському районі село Верхня Тернівка та частково – селища Кирилівка й Данилівка. Наразі там працюють аварійно-ремонтні бригади. До населених пунктів, які були знеструмлені негодою напередодні, енергопостачання вже повернули.

"Внаслідок несприятливих погодних умов 9 лютого станом на 7 годину ранку були знеструмлені, у тому числі частково, 12 населених пунктів Мелітопольського району – це мережі Якимівського міжрайонного РЕМ. Протягом доби через негоду було порушене енергопостачання ще 15 населених пунктів. З них у Мелітопольському районі 12, у Бердянському – 2 та 1 – у Запорізькому районі," - розказала Зореслава Цупренко. За її словами електропостачання в населених пунктах протягом вчорашньої доби було відновлене.

Читати також: Через негоду на автошляхах Запоріжжя у пастці опинилися 35 людей

Вибір редакції

На початок