Студенти з Харкова посіли призові місця на чемпіонаті України з боротьби самбо

Студенти з Харкова посіли призові місця на чемпіонаті України з боротьби самбо Міністерство внутрішніх справ

Спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ стали переможцями та призерами чемпіонату України з боротьби самбо.

У бойовому розділі самбо до 71 кг курсант першого курсу Василь Сидор посів перше місце, а його брат Микола Сидор – друге, повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

Студенти з Харкова зайняли призові місця на чемпіонаті України з самбоМіністерство внутрішніх справ

Призові місця посіли:

• 2 місце — першокурсник Георгій Івченко (вагова категорія до 58 кг);
  • 3 місце — першокурсник Василь Сидор (вагова категорія до 71 кг);
  • 3 місце — третьокурсник Даніз Рашидов (вагова категорія до 88 кг);
  • 3 місце — другокурсник Денис Смирнов (вагова категорія понад 98 кг);

Усього на чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів та юнаків старшого віку взяли участь 558 спортсменів.