Сумчанин третій на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Польщі

Сумчанин третій на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Польщі Фото: ФБ клубу "Чемпіон"

Сумчанин Олександр Колдовський здобув бронзову нагороду на міжнародному турнірі "Відкритий чемпіонат Польщі" з вільної боротьби. Змагання відбулись у місті Мілеч у суботу, 6 лютого.

Участь у польському турнірі взяли "вольники" з 15 країн. Олександр був єдиним представником України на цьому спортивному заході.

У першій сутичці у ваговій категорії 125 кг сумчанин поступився місцевому "важковаговику". Після цього він дійшов "бронзового" фіналу, де в поєдинку з іранським атлетом, який представляє Німеччину, Олександр переміг з технічною перевагою - 10:0 і виборов "бронзову" нагороду.

Підготували сумського спортсмена до цих міжнародних стартів Заслужений тренер України Юрій Голуб та Вадим Тасоєв.

• Сумські команди завершили чемпіонат України з індорхокею.