Рада зробила крок до оновлення правил використання дронів і безпілотників

Рада зробила крок до оновлення правил використання дронів і безпілотників

Рада зробила крок до оновлення правил використання дронів і безпілотників Unsplash

Верховна рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про зміни до Повітряного кодексу щодо врегулювання положень у сфері безпілотних повітряних суден цивільної авіації.

Відповідне рішення 2 лютого підтримали 278 народних депутатів.

"Зміни встановлюють такі поняття як "безпілотна авіаціна система", "дистанційний пілот". Також, запропонованими змінами передбачається встановлення обов'язкового страхування відповідальності за шкоду, завдану третім особам. Крім того прийняття даного законопроєкту надасть можливість Державній авіаційній службі розробити відповідні авіаційні правила, які забезпечать використання безпілотних авіаційних суден", – сказав нардеп фракції "Слуга народу" та ініціатор закону Павло Петровський.

"На сьогодні в Україні правове врегулювання використання безпілотних повітряних суден складне і неоднозначне. Воно вимагає отримання сертифікату льотної придатності на кожне цивільне повітряне судне тощо, що виключає можливість їх використання у господарській діяльності підприємств, як це відбувається за кордоном", – сказав нардеп від фракції "Батьківщина" Костянтин Бондарєв.

"Є одне але. Цим законопроєктом прибирається норма, яка була в чинному законодавстві, де безпілотні судна до 20 кг не підлягають обліку, реєстрації, страхуванню тощо. Якщо ця норма повністю прибирається, а не знижується до 5 кг, це означає, що будь-які побутові дрони, які ви купуєте дітям в дитячих магазинах тощо, будуть підлягати обліку, страхуванню, яке складає близько 3 млн грн. Це виходить, що ми не кваліфікуємо дрони, які використовуються у побуті чи промисловості, а заганяємо під одну "гребінку", – сказала нардепка від фракції "Голос" Юлія Клименко.

За її словами, цей законопроєкт не відповідає європейським нормам.

Що передбачається

Як повідомляється у пояснювальній записці, основним завданням законопроєкту є внесення змін до Повітряного кодексу України в частині виокремлення вимог до безпілотних повітряних суден, їх експлуатації та дистанційних пілотів.

Зокрема, законопроєктом передбачається:

  • встановлення визначення понять "безпілотна авіаційна система", "безпілотне повітряне судно", "дистанційний пілот";
  • внесення зміни до Повітряного кодексу в частині встановлення необов’язковості отримання сертифіката експлуатанта для безпечного використання БПС;
  • внесення зміни, що передбачають формування засад для створення спрощеної системи обліку безпілотних суден, які не потребують отримання сертифікату типу, та їх експлуатантів;
  • встановлюються окремі вимоги до підготовки та компетенції дистанційного пілота;
  • а також додається обов'язкове страхування відповідальності за шкоду, заподіяну третім особам.

"Кінцева мета цього законопроєкту полягає в тому, щоб виокремити вимоги до експлуатантів БПС, підвищити рівень їх обізнаності та відповідальність, зменшити складність вимог до БПС, що дозволить бізнесу повністю використовувати "дрони", щоб досягти максимально можливого рівня економічні вигоди через підвищення безпеки, ефективності та раніше недосяжні нові види та сфери застосування БПС", – йдеться у пояснювальній записці.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди