Пропонують перейти до інших освітніх закладів: у Рубіжному батьки проти закриття школи

Пропонують перейти до інших освітніх закладів: у Рубіжному батьки проти закриття школи

Пропонують перейти до інших освітніх закладів: у Рубіжному батьки проти закриття школи Суспільне Донбас

Учні 5-11 класів Рубіжанської шостої школи з наступного року мають перейти до ліцею. Згідно з освітньою реформою, створять його на базі восьмої школи. Щодо дітей початкових класів, то батькам пропонують забрати документи та перейти до інших освітніх закладів.

Як розповіла Суспільному мати двох учнів Ірина Воронець, нещодавно на батьківських зборах директор оголосив про закриття школи.

"Нам пропонують перейти усіма складами класів в інші школи. Ми з цим не згодні — це єдина школа, яка знаходиться поруч з нашими найближчими районами. Тобто район міліції, район Линьова, вони залишаються без шкіл", — говорить Ірина.

Пропонують перейти до інших освітніх закладів: у Рубіжному батьки проти закриття школиСуспільне Донбас

У Рубіжному батьки проти закриття школи

За словами начальниці Рубіжанського управління освіти Олени Обаполенко, об’єднати восьму школу з шостою та створити новий ліцей для середніх та старших класів — таке рішення ухвалили в Рубіжанському управлінні освіти.

"В місті створити на базі будівлі 8 школи майбутній ліцей. І тому пропонуємо зараз об’єднатись двом колективам шкіл: 8 і КНВК Рубіжанський ліцей. І це буде створено новий заклад, ліцей зі структурним підрозділом — гімназія. Тобто 5 – 11 клас", — пояснює Олена Обаполенко.

Пропонують перейти до інших освітніх закладів: у Рубіжному батьки проти закриття школиСуспільне Донбас

УРубіжному батьки проти закриття школи

Щодо початкових класів, то батьків попросили забрати документи, або ж перейти класом до іншої школи, розповідає мама третьокласниці Вікторія Реуцька.

"На батьківських зборах, директор поставив нас просто перед фактом, про те, що початкові класи закриваються в цій будівлі навчальній і запропонував нам всього лише 2 варіанти, які можливі", — каже Вікторія Реуцька.

У початкових класах шостої школи навчається 165 учнів. За словами Олени Обаполенко, рішення щодо переведення їх до інших навчальних закладів — не остаточне.

"Якщо батьки початкової школи не бажатимуть перейти до інших закладів, то будемо розв'язувати це питання надалі. Проєкт рішення найближчим часом будемо викладати на сайт Рубіжанської міської ради. Далі будемо вирішувати на спільних засіданнях Депутатських комісій, а потім на Розгляд Сесії", — пояснює Олена Обаполенко.

Нагадаємо, що згідно з реформою, навчання поділятиметься на 3 рівні: початкова школа з 1 по 4 клас, базова, а саме гімназія, з 5 по 9 клас та профільна – ліцей з 10 по 12 клас. Таким чином у Міністерстві освіти та науки хочуть відокремити молодшу, середню і старшу школу.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди