Волинські легкоатлети отримали нагороди на чемпіонаті України

Волинські легкоатлети отримали нагороди на чемпіонаті України Unsplash

Волинські спортсмени здобули перші та треті місця на змаганнях серед легкоатлетів. Командний чемпіонат України з легкої атлетики відбувся 30-31 січня в Сумах, – повідомили в Федерації легкої атлетики Волинської області.

Шестеро волинян потрапили на п’єдестал, де троє із них допомогли своїй команді вище піднятися у командному заліку.

Першим на дистанції 400 метрів фінішував Данило Даниленко (47.44 секунди), який випередив сумчанина Олександра Погорілка. Третім був ще один волинянин Євген Гуцол.

Волинянин Ерік Костриця здобув золото у фіналі на дистанції 60 метрів із результатом 6,72 секунди. У заході на 3 000 метрів чемпіонство здобула Яна Фарина, а золото здобула з особистим рекордом — 23,46.08 хвилини. В іншої волинянки Ірини Вовк – третє місце з результатом 24.36.18 хвилини.

На дистанції 5 000 метрів волинянин Ілля Білик отримав "бронзову" нагороду, волинський спортсмен Тарас Корецький здобув четверте місце та ще один волинянин Дмитро Медведюк став п'ятим.

Всього у змаганнях взяли участь 392 спортсмени з 26 регіонів України. У підсумку команда спортсменів із Волині посіла 11 місце з 15-ти в загальному Всеукраїнському рейтингу.