Фірма росіянина не проєктуватиме нову смугу аеропорту Дніпра — Мінінфраструктури

Фірма росіянина не проєктуватиме нову смугу аеропорту Дніпра — Мінінфраструктури

Фірма росіянина не проєктуватиме нову смугу аеропорту Дніпра — Мінінфраструктури Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ"

Тендерна пропозиція ТОВ "Прогресстех-Україна", кінцевим бенефіціарним власником якого є громадянин РФ Володимир Кульчицький, щодо проєктування нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту в місті Дніпро відхилена. Оголошено новий тендер.

Як повідомило Міністерство інфраструктури, 21 січня ухвалено рішення про скасування закупівлі, оголошеної 18 грудня 2019 року, та оголошення нової тендерної процедури. 

Під час аукціону було отримано 4 пропозиції, після вивчення яких тендерним комітетом вирішено їх відхилити та оголосити повторну процедуру.

У міністерстві пояснили, що окремі учасники аукціону запропонували відверто демпінгові ціни за свої послуги, що, у свою чергу, викликає сумніви у їхній професійності, а також якості отриманої у майбутньому проєктної документації.

"Враховуючи суспільне значення такого масштабного проєкту та необхідність його здійснення у повній відповідності до вимог чинного законодавства, 21 січня 2020 року прийнято рішення про скасування закупівлі та оголошення нової тендерної процедури", — йдеться в повідомленні.

На сайті електронних держзакупівель Prozorro у протоколі розкриття тендерної пропозиції зазначено, що всі чотири компанії, які подавали заявки, отримали відмову (рішення відхилено). Серед них і ТОВ "Прогресстех-Україна".

21 січня оголошено новий конкурс на закупівлю. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій — 5 лютого.

Як відомо:

  • "Прогресстех-Україна" був єдиним претендентом на перемогу в тендері на проєктування нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту в місті Дніпро. Ще 20 січня на сайті Prozorro у компанії був такий статус.
  • У Мінінфраструктури тоді пояснили, що переможця тендеру ще не визначено — мінімум п’ять робочих днів триватиме перевірка ТОВ "Прогресстех-Україна".
  • Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) цієї фірми є Володимир Кульчицький, який має громадянство РФ. Є почесним доктором Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". У 2002 році Кульчицького обрали академіком Академії військових наук РФ. Того ж року він заснував у Москві групу компаній "Прогресстех". У листопаді 2003 року отримав звання заслуженого працівника транспорту РФ.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди