Комітет ради рекомендує змінити міграційне законодавство. Про що законопроєкт

Комітет ради рекомендує змінити міграційне законодавство. Про що законопроєкт

Комітет ради рекомендує змінити міграційне законодавство. Про що законопроєкт УНІАН

Комітет Верховної ради з прав людини рекомендує депутатам прийняти за основу проєкт про внесення змін до міграційного законодавства.

Як зазначено у рішенні комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, Раді рекомендують ухвалити законопроєкт №4412, який пропонує удосконалити норми законодавства стосовно перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.

У пояснювальній записці до проєкту зазначено, що законопроєкт передбачає посилення адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. Зокрема те, що особи, стосовно яких ухвалене рішення щодо припинення громадянства України або яким скасовано рішення про його оформлення, зобов’язані виїхати за межі держави протягом одного місяця з дня прийняття такого рішення.

Крім цього планується встановити, що іноземці та особи без громадянства, які протягом одного місяця з дня прийняття рішення про припинення громадянства України звернулися із заявою про надання дозволу на імміграцію, вважаються такими, що постійно проживають в Україні.

Також законопроєктом визначено, що іноземцю або особі без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, може бути продовжено строк перебування на період існування обґрунтованих підстав для подальшого перебування.

У документі також наведені підстави, коли у продовженні строку перебування відмовляється, серед яких:

  • відсутність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних із перебуванням іноземця або особи без громадянства в Україні, або відповідних гарантій від приймаючої сторони;
  • коли є обґрунтовані підстави вважати, що іноземець або особа без громадянства мають інші, ніж заявлені у заяві, підстави та мету перебування в Україні;
  • коли іноземець або особа без громадянства не подали відповідного підтвердження підстав для подальшого перебування;
  • коли дані, отримані з відповідних автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів державних органів, не підтверджують подану іноземцем або особою без громадянства інформацію;
  • подання іноземцем та особою без громадянства завідомо неправдивих відомостей, підроблених чи недійсних документів;
  • коли виявлено факти невиконання іноземцем та особою без громадянства рішення суду чи органів державної влади;
  • необхідність забезпечення національної безпеки або охорони громадського порядку.

Також сторона, що приймає іноземців, зобов’язана вжити заходів для своєчасного подання іноземцями заяв для оформлення документів на право проживання (перебування), повідомити про припинення підстав для такого перебування, а також виконати взяті на себе зобов’язання зі сплати витрат цих осіб, пов’язаних з їх перебуванням на території України та виїздом з неї.

Що відомо

  • У Верховній раді зареєстровано зміни до кількох законів щодо іноземного громадянства, яким пропонується легалізувати подвійне громадянство в Україні. Подібні законопроєкти були зареєстровані у парламенті вже кілька разів, однак кожного разу їх розгляд відтерміновувався.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди