Спійманого на хабарі чиновника Житомирської ОДА взяли під варту і відсторонять від займаної посади

Спійманого на хабарі чиновника Житомирської ОДА взяли під варту і відсторонять від займаної посади

Спійманого на хабарі чиновника Житомирської ОДА взяли під варту і відсторонять від займаної посади
. СБУ

Директора обласного департаменту охорони здоров'я Миколу Суслика взяли під варту та збираються відсторонити від займаної посади на час проведення розслідування. В області ініціюють перевірки цільового використання коштів субвенції, призначеної для боротьби з коронавірусом.

Про те, що Миколу Суслика взяли під варту, Суспільному розповіла речниця СБУ в Житомирській області Ірина Мартинюк. Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у сумі 125 тисяч гривень Миколі Суслику обрав Подільський районний суд Києва. За словами Ірини Мартинюк, сьогодні, 25 січня, має розглядатися питання щодо відсторонення обвинуваченого у хабарництві чиновника обласної адміністрації від посади.

25 січня під час брифінгу голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сказав, що після відсторонення Миколи Суслика з посади на час розслідування виконувати його обов’язки призначать когось із працівників департаменту.

"Дійсно, в четвер минулого тижня затримали на отриманні неправомірної вигоди у розмірі 123 тисячі гривень начальника департаменту охорони здоров'я. Найближчими днями буде проведене судове засідання, де буде прийнято рішення про відсторонення Миколи Суслика від займаної посади на час проведення досудового розслідування. На даний момент згідно функціональних обов’язків департаментом керує заступник директора. Після прийняття рішення про відсторонення Миколи Суслика від займаної посади, виконання обов’язків директора департаменту буде покладено на когось із працівників департаменту. У мене не було жодних претензій до Миколи Суслика, як до фахівця. Разом з тим, факт його затримання свідчить про те, що незалежно від посад всі рівні перед законом".

Також Віталій Бунечко сказав, що в області ініціюють перевірки Держаудитслужбою України використання всіх "коронавірусних" коштів комунальними некомерційними підприємствами, які отримали відповідну субвенцію. Лист про це планують скерувати на північний офіс Держаудитслужби.

Нагадаємо, раніше Суспільне повідомляло, що на хабарі затримали директора обласного департаменту охорони здоров'я Миколу Суслика, котрий брав "відкати" з грошей на протидію COVID-19.

На початок