21 серпня новий концертний сезон у Житомирській обласній філармонії відкривав Черкаський академічний симфонічний оркестр та київський квартет тенорів "Magic Voices". Журналісти Суспільного поспілкувалися перед концертом із засновником та учасниками квартету "Magic Voices", який об'єднав учасників з різних міст України, в тому числі, і тих, які перебувають в тимчасовій окупації.
Об'єднав артистів соліст Національної філармонії України та Національного театру оперети Олександр Чувпило, який у 2018 році заснував квартет "Magic Voices".
"Наш Володимир Одринський — з Тернополя, Сергій Андрощук — із Запоріжжя, рідні міста Віталія Іванова це Маріуполь та Мелітополь. Всі, фактично, зібралися в Києві для того, щоб удосконалюватися. Усі вивчилися у вищих музичних навчальних закладах. І ми всі є наразі провідними солістами", — розповів Олександр Чувпило.
Сам Олександр родом із Криму, навчався в Донецьку, перед анексією Росією Криму переїхав до Києва.
"Я народився та виріс в Криму — у місті Керч. потім вчився в Донецьку. Так мене доля берегла, що якраз за рік до анексії я з батьками переїхав з Криму. Після передчасної смерті мого професора з Донецької філармонії я перебрався до Києва, де мене підхопив інший професор", — каже Олександр Чувпило.
Віталій Іванов у квартеті "Magic Voices" співає три роки.
"Насправді кожного з нас якимось чином торкнулася війна. Я з Мелітополя — виріс там, закінчив школу та перший університет. Зараз це окупована територія, але я вірю, що вже невдовзі все стане на нормальні рейки, і я зможу повернутися на свою малу батьківщину", — каже Віталій Іванов.
Новий концертний сезон в Житомирській обласній філармонії "Magic Voices" відкривали 21 серпня разом із Черкаським академічним симфонічним оркестром.
"Мегапрофесійний колектив та активні керівники філармонії, які йдуть назустріч та хочуть працювати і не бояться експериментів. Поговорили з хлопцями і вирішили — їдемо. Хотіли зробити досить великий тур на декілька міст, але, на жаль, війна вносить свої корективи. Це наша робота, наш талант, наша місія — робити так, щоб люди хоча б на коротенький момент відчули любов і піднесення. Є світло, немає світла — ти все одно маєш щось вчити. Неважливо з інструментом або під фонограму, є в тебе якісь ноти чи текст — ти маєш вчити, бо прийде глядач, який чекає від тебе хоч 5-10 хвилин. Неважливо ти вийдеш заспіваєш одну пісню чи ти будеш співати весь концерт. Глядачам треба на цей момент концерту "випасти" та відійти від нашого сьогодення і піди кудись вище", — каже Олександр Чувпило.
Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах: