Захоплювався технікою, малював, виховував сина: у Житомирі попрощалися із загиблим за Україну воїном

Захоплювався технікою, малював, виховував сина: у Житомирі попрощалися із загиблим за Україну воїном

Прощання, поховання, загиблий воїн, прощалися, Юрій Якимчук
У Житомирі провели в останню путь загиблого за Україну воїна Юрія Якимчука. Колаж Суспільного

12 червня у Житомирі в останню путь провели 39-річного військовослужбовця — молодшого лейтенанта Юрія Якимчука. Воїн загинув 31 травня, визволяючи Україну від російських військ.

Про це сторінці у Facebook написав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

У дописі йдеться, що Юрій Якимчук народився у селищі Черняхів на Житомирщині. Закінчив місцеву початкову школу. Продовжував навчатися у Житомирському міському ліцеї №2. Згодом вступив спочатку до агротехнічного коледжу, а далі до державного університету "Житомирська політехніка". Паралельно закінчив військову кафедру у військовому університеті імені Сергія Корольова, отримавши звання молодшого лейтенанта.

У цивільному житті Юрій Якимчук працював спеціалістом із програмування комп'ютерної техніки в аграрній сфері. Захоплювався технікою, мав хист до малювання. Займався футболом, грав за університетську команду, любив музику та життя. Виховував сина.

Із жовтня 2023 року військовослужбовець став на захист України від військ РФ. Пройшов навчання в Академії сухопутних військ ЗСУ. Виконував бойові завдання із захисту Батьківщини, — написав Сергій Сухомлин..

Із загиблим воїном Юрієм Якимчуком попрощалися у Житомирі у Свято-Михайлівському кафедральному соборі. Поховали бійця на Смоківському кладовищі.

Вічна слава і світла пам'ять нашому Герою.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок