В селі на Житомирщині зрубали 42 тополі: правоохоронці з'ясовують законність порубки

В селі на Житомирщині зрубали 42 тополі: правоохоронці з'ясовують законність порубки

житомир, екологія, дерева, тополя, вирубка, 30 травня 2024 рік
Чудин, Житомирський район, травень 2024 рік . Фото: Державної екологічної інспекції Поліського округу

Біля села Чудин Житомирського району невідомі вирубали 42 тополі. На місці був автомобіль ЗІЛ, який завантажував дерева на вантажівку, а водій не мав документів на вирубку. Поліція та екологи з'ясовують законність порубки.

Про це на офіційному сайті пише пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

У повідомленні йдеться, що під час перевірки повідомлення про вирубку дерев у селі Чудин, яке надійшло 16 травня 2024 року на "гарячу лінію" Інспекції, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу виїхали на місце ймовірного правопорушення. Вони виявили вирубку 42 тополь на землях сільськогосподарського призначення за межами села.

"На місці вирубки дерев був автомобіль ЗІЛ, який завантажував дерева на вантажівку МАЗ. Під час розмови з водієм стало відомо, що у нього немає документів, які б підтверджували законність вирубки. З'ясувалося, що вирубку проводить фізична особа-підприємець, який повідомив, що має усну домовленість з орендарем цієї земельної ділянки про надання послуг з розчищення", — пише пресслужба Держекоінспекції.

За інформацією Державної екологічної інспекції Поліського округу, на місце порушення представники Інспекції викликали працівників поліції. Правоохоронці склали протокол огляду місця події та взяли пояснення щодо цього інциденту.

В селі на Житомирщини зрубали 42 тополі: правоохоронці з'ясовують законність порубки
Чудин, Житомирський район, травень 2024 рік . Фото: Державної екологічної інспекції Поліського округу

Держекоінспекція направила лист до Житомирської обласної прокуратури з проханням вжити відповідних заходів у межах їхніх повноважень.

Раніше Суспільне писало, що Малинська міськрада має сплатити понад півтора мільйона гривень за виявлену Держекоінспекцією незаконну порубку тополь на Житомирщині.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок