У Житомирі попрощалися з двома загиблими військовими — Юрієм П'ясківським та Андрієм Демчиком

У Житомирі попрощалися з двома загиблими військовими — Юрієм П'ясківським та Андрієм Демчиком

вторгнення, війна, смерть, герой, герої, воїн
У Житомирі попрощалися з двома воїнами — Юрієм П'ясківським та Андрієм Демчиком. Колаж Суспільного

14 травня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира попрощалися з двома загиблими військовими — 37-річним Юрієм П'ясківським та 48-річним Андрієм Демчиком, які загинули під час виконання бойового завдання.

Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради у Telegram.

У повідомленні йдеться, що Юрій П'ясківський народився у Житомирі. Навчався в школі №10 з першого по дев'ятий клас, а потім перейшов до Степанівської школи. Після її закінчення вступив до Житомирського агротехнічного коледжу, де отримав спеціальність "Технік-технолог".

"Пройшов військову службу в Збройних силах України. Повернувшись до цивільного життя, працював у приватному бізнесі, а також вчився в "Житомирській політехніці". Любив мототехніку та риболовлю. Юрій був одружений і разом з дружиною виховував сина", — йдеться у повідомленні міськради.

З березня 2022 року Юрій П'ясківський вирішив добровільно захищати державу від військ РФ у складі Національної гвардії України.

7 травня 2024 року воїн загинув, виконуючи бойове завдання. Поховали Юрія П'ясківського на Смолянському військовому кладовищі.

Андрій Демчик народився у Житомирі. Після закінчення школи №20 вступив до Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу. Потім працював на приватних підприємствах Житомира.

"З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ Андрій Демчик добровільно вступив на службу у складі одного з підрозділів Територіальної оборони Збройних сил України. Брав участь у боях за визволення Харківщини. За мужність і героїзм був нагороджений нагрудним знаком "Ветеран війни", — пише пресслужба міськради.

Загинув воїн 5 травня 2024 року, виконуючи бойове завдання. Поховали Андрія Демчика на кладовищі в Оліївці.

Вічна слава та світла пам'ять нашим Героям.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок