У Житомирі три жінки отримали мінігранти на розвиток власного бізнесу

У Житомирі три жінки отримали мінігранти на розвиток власного бізнесу

Мінігранти, Фонд громади Житомира
Дві жінки-переселенки та жителька Коростишева отримали мінігранти на розвиток своєї справи, травень 2024 року. Фонд громади Житомира/Facebook

Жителька Коростишева та дві жінки-переселенки отримали мінігранти до 600 доларів на розвиток своєї справи в рамках проєкту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва, який реалізує Фонд громади Житомира.

Про це Суспільному розповіла голова правління Фонду громади Житомира Жанна Соловйова.

За її словами, презентація бізнес-планів стала кульмінацією проєкту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва, який реалізує Фонд громади Житомира.

"Учасниці, серед яких як місцеві, так і жінки з числа внутрішньо переміщених осіб, пройшли шлях від ідеї до конкретного бізнес-плану. За шанс отримати мінігрант до 600 доларів на розвиток своєї справи змагалися п'ятеро жінок, які приїхали до Житомира з різних куточків України", — повідомила Жанна Соловйова.

У Житомирі три жінки отримали мінігранти на розвиток свого бізнесу
Жанна Соловйова. Фонд громади Житомира/Facebook

Після обговорення члени журі ухвалили рішення підтримати ідеї трьох учасниць, чия діяльність стосується різних сфер: 3D візуалізація інтер'єрів, діяльність зоомагазину та розвиток костюмерної з вінтажним одягом/започаткування фотосправи.

"Переможницями стали:

  • Ірина з Донецької області, яка є 3D візуалізаторкою інтер'єрів.
  • Інна, яка переїхала до Коростишева з Тернопільщини. За фахом вона — лікарка ветеринарної медицини, є фінансовою консультанткою і прагне відкрити магазин квітів і тварин.
  • Софія з Бахмута — стилістка, яка допомагає створити образ для фотосесій. Вона є ретромоделлю, має свою костюмерну з вінтажним одягом", — розповіла Жанна Соловйова.
У Житомирі три жінки отримали мінігранти на розвиток свого бізнесу
Розвиток костюмерної з вінтажним одягом. Фонд громади Житомира/Facebook

Невдовзі Фонд громади оголосить ще одну хвилю проєкту, аби якомога більше жінок могли розвивати власну справу.

У Житомирі три жінки отримали мінігранти на розвиток свого бізнесу
Учасники проєкту з розвитку самозайнятості та мікропідприємництва, який реалізує Фонд громади Житомира. Фонд громади Житомира/Facebook

Проєкт "Інтеграційна програма для внутрішньо переміщених осіб Житомирської області" реалізує Фонд громади Житомира у рамках грантового конкурсу "Ukraine crisіs" за підтримки Global Fund for Community Foundations.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок