У Житомирі суд арештував майно одного з підозрюваних у схемі з незаконного переправляння чоловіків за кордон

У Житомирі суд арештував майно одного з підозрюваних у схемі з незаконного переправляння чоловіків за кордон

Приміщення суду на Соборному майдані, Житомир
Приіщення суду на майдані Соборному, Житомир, 2024 рік. Суспільне Житомир/Тетяна Іскоростенська

Богунський районний суд Житомира наклав арешт на майно одного з підозрюваних у схемі з незаконного переправляння чоловіків призовного віку за кордон.

Про це йдеться в ухвалі Богунського районного суду, оприлюдненій 10 травня 2024 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише видання Житомир.info.

В ухвалі суду, зокрема, сказано, що у провадженні слідчого відділу Житомирського райуправління поліції перебувають матеріали кримінального провадження №1202206040000221 і від 20 жовтня 2022 року за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України. У провадженні посилаються на те, що підозрюваний через створену благодійну організацію "Благодійний фонд "Ангели добра України" з корисливих мотивів сприяв незаконному переправленню людей через держкордон України.

В ході обшуку за місцем проживання підозрюваного вилучили комп'ютерну техніку, сім-карти, мобільні телефони, документи, банківські картки кількох українських банків, незаповнені картки волонтера, доларові купюри, печатки "Ангел Фонд" та "Ангели Добра України", квитанції, чорнові записи та планшети, які використовували для здійснення операцій з благодійною допомогою.

На всі ці вилучені речі задля збереження речових доказів Богунський районний суд за проханням слідчого наклав арешт.

Згідно даних аналітичної платформи YouControl, фірму Благодійний фонд "Ангели добра", було зареєстровано у 2008 році. Керівником юридичної особи Благодійна організація "Благодійний фонд "Ангели добра України" є Дмитро Нужда.

У Житомирі суд арештував майно одного з підозрюваних у схемі з незаконного переправляння чоловіків за кордон
Скрин із сайту аналітичної платформи YouControl. Сайт аналітичної платформи YouControl

У коментарі журналістам Суспільного Житомир Дмитро Нужда сказав, що дійсно є керівником організації, але наразі не підтверджує і не спростовує інформацію щодо того, що має якийсь стосунок до схеми незаконного переправляння за кордон чоловіків призовного віку.

6 травня 2024 року Суспільне повідомляло, що на Житомирщині 53-річному керівнику благодійного фонду та двом його спільникам повідомили про підозру в організації та сприянні незаконному перетині державного кордону для чоловіків призовного віку.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок