Гроші для ЗСУ: житомирські волонтери розповіли, як правильно організовувати волонтерські збори

Гроші для ЗСУ: житомирські волонтери розповіли, як правильно організовувати волонтерські збори

Волонтери, ілюстрація ШІ
Волонтери. Ілюстрація згенерована ШІ у Canva

З початком російсько-української війни волонтери стали організовувати збори на підтримку українського війська. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну цей процес знову активізувався. Втім, для пересічних українців, які вирішують зібрати грошей на потреби Сил оборони України, подекуди стає відкриттям той факт, що волонтерство — це не лише добра воля, а й відповідальність. В розмові з журналістами Суспільного кілька житомирян не під запис розповіли, що через незнання законодавства мали проблеми з оподаткуванням волонтерських зборів, які проводили на власні картки. Суспільне поспілкувалося з діючими житомирськими волонтерами, аби на прикладі конкретних кейсів розповісти, як волонтерам законно організовувати збори грошей на потреби українського війська та які документи потрібно оформити, аби уникнути питань з боку банків і податкової служби.

Як допомагати законно

Сергій Трохимишин — житомирський підприємець, тренер та волонтер, експертно займається питаннями оподаткування. У коментарі Суспільному Житомир він дав покрокове роз'яснення правових аспектів волонтерської діяльності.

Житомирські волонтери розповіли, як правильно проводити волонтерські збори
Сергій Трохимишин. Фото надане Сергієм Трохимишиним. Колаж Суспільне Житомир

Згідно Закону “Про волонтерську діяльність”, волонтерська діяльність — добровільна, соціально спрямована, неприбуткова діяльність, що здійснюється волонтерами шляхом надання волонтерської допомоги. Фактично, волонтерська діяльність — це добровільна неоплачувана робота. Але, коли людина збирає гроші на власну картку і передає кошти на ЗСУ або постраждалим від російської агресії, то вона ще не волонтер.

До прикладу, розберемо ситуацію. Людина зібрала гроші на картку, сформувала і передала постраждалим 30 харчових наборів вартістю по 1 тисячі гривень кожен. З точки зору Податкового кодексу України, людина зобов’язана сплатити з цієї суми податки: податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) і військовий збір (ВЗ), бо фактично це є ваш дохідст. 164.2.17 , хоча і не основний. Відповідно, і ті, хто отримав цю благодійну допомогу, мають подати декларацію, де треба вказати, що вони отримали ці харчові набори, і їхня вартість у грошовомуст. 169.4.1 ПКУ еквіваленті не перевищуєст. 170.7.3 ПКУ прожитковий мінімум на 1 січня поточного року. Це ідеальна ситуація, яка показує основний план дій за всіма напрямками, передбаченими Податковим кодексом.

Щоб ні в кого не виникло додаткового зобов’язання сплатити податки, кошти потрібно збирати, зареєструвавши благодійний фонд, або ж самостійно зареєструватися, як волонтер.

Перший спосіб — реєстрація благодійного фонду як юридичної особи, в повноваження якої входять збір коштів і з подальшою їх передачею. Або ж можна звернутися до діючих благодійних фондів, щоб вони зібрали гроші під потреби вашої волонтерської діяльності.

Другий спосіб підходить більшості людей — реєстрація волонтером в реєстрі волонтерів, щоб потрапити під дію статті 165 Податкового кодексу України “Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу”. Там є пункт "а) виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками — фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів… та б)…”.

Аби кошти, які надходять на картку, не оподатковувалися, волонтеру необхідно виконати таку послідовність дій:

  1. Зареєструватися в реєстрі волонтерів (це можна зробити в податковій за місцем прописки або через кабінет платника податків).
  2. Гроші мають надходити тільки на рахунки, які зареєстровані у реєстрі волонтерів (тобто всі банки, конверти, картки, які ви використовували).
  3. Людина, яка збирає гроші на волонтерську діяльність, повинна мати документальне підтвердження, на що витратила ці гроші — накладні, рахунки-фактури, інвойси тощо. До первинних документів мають бути включені реквізити, передбачені частиною 2 статті 9 закону "Про бухгалтерський облік". Важливо також робити публічні пости з оголошенням про збори грошей у соцмережах.
  4. Подати річну декларацію про майновий стан і доходи – ще один необхідний момент, який стає викликом, оскільки більшість людей ніколи не подавали цих декларацій.

У 2024 році декларації можна було подавати до 2 травня, штраф за несвоєчасну подачу складає 340 гривеньп. 120.1 ПКУ.

Крім податкової служби, за картками волонтерів стежать також і банки. Зокрема, йдеться про фінансовий моніторинг. Тут діє таке правило: якщо ви маєте до 40 тисяч обороту на місяць по картці, банк розцінює критерій ризиковості у цьому випадку як низький, тому не виявляє до такої картки інтересу. Від 40 до 400 тисяч – тут рівень ризиковості середній, 400 тисяч гривень і більше — рівень ризиковості високий.

Наприклад, якщо на картку скидають платежі по 500 гривень, і цих платежів, приміром, 50, то банк може зацікавиться і запитати про походження грошей. Сергій Трохимишин каже, що з його досвіду за наявності дописів в соцмережах і відповідних документів банки йшли на зустріч волонтерам. Втім, це все індивідуально, тож, краще не ризикувати, розповів Сергій.

Житомирські волонтери розповіли, як правильно проводити волонтерські збори
Поради Сергія Трохимишина. Візуалізація Суспільне Житомир

Як це працює на практиці

Тамара Черняхович займається волонтерською діяльністю з 2013 року. Вона допомагала дитячим будинкам, військовим, переселенцям. Готувала і розвозила їжу, виготовляла окопні свічки та збирала кошти на різні потреби Сил оборони.

Житомирські волонтери розповіли, як правильно проводити волонтерські збори
Тамара Черняхович. Фото надане Тамарою Черняхович. Колаж Суспільне Житомир
“Я пішла в банк і відкрила нову картку, зазначивши, що вона для благодійних зборів. Там мене попросили показати підтверджуючі документи, що я — волонтерка. Я працюю з благодійним фондом, тому показала відповідні документи. Потім одразу з банку я пішла у податкову. Там мені сказали, в який кабінет звертатися, я одразу ж туди звернулася. Мене внесли у базу волонтерів. І мою картку так само. Після того, як я оформила документи у податковій і мене внесли до реєстру волонтерів, сказали зачекати і пообіцяли перетелефонувати. Мені подзвонили десь за тиждень і сказали, що вже можна прийти забрати документ. Після того я почала організовувати збори на ту картку. Вона не оподатковується і не потрібно ніяких звітів подавати. Процес реєстрації картки у банку та в податковій нескладний і займає десь по 15 хвилин часу у кожній з установ. За ці 2 роки жодних проблем ні з банком, ні з податковою не виникало”, – розповіла Тамара Черняхович.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок