Влада думає, де взяти гроші: Житомирська ОВА прокоментувала ситуацію з недофінансуванням закладів культури

Влада думає, де взяти гроші: Житомирська ОВА прокоментувала ситуацію з недофінансуванням закладів культури

Житомирська ОВА
Приміщення Житомирської ОВА. Фото: Суспільне Житомир

Надвечір 23 квітня Житомирська обласна військова адміністрація опублікувала повідомлення, у якому прокоментувала ситуацію з браком фінансування для закладів культури області.

У повідомленні на офіційному сайті ОВА, зокрема, сказано, що обласна військова адміністрація працює над вирішенням питання надання додаткової підтримки обласним комунальним підприємствам культури.

"В умовах воєнного стану та суттєвого скорочення доходів обласного бюджету закладам культури була виділена бюджетна підтримка, яка мала забезпечити їх роботу у першому півріччі 2024 року. Питання виділення додаткових коштів розглядається виходячи з обсягів надходжень до обласного бюджету за підсумками першого кварталу 2024 року. Попри те, що ми живемо в умовах повномасштабної війни, Житомирщина не може втратити своє культурне надбання та має зберегти його для жителів області та прийдешніх поколінь", — пише пресслужба обласної військової адміністрації.

Раніше очільник обласного управління культури Анатолій Душко відповів Суспільному, що дасть усю вичерпну інформацію про ситуацію з браком фінансування закладів культури Житомирщини. Згодом Анатолій Душко сказав Суспільному, що вся інформація з цього приводу буде розміщена на сайті ОВА.

Вдень 23 квітня Суспільне публікувало матеріал, в якому досліджувало ситуацію з браком фінансів у трьох закладах культури: Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги, Житомирському академічному театрі ляльок та в обласній філармонії. Питання постало після того, як один з акторів Житомирського муздрамтеатру написав пост у соцмережах про те, що працівників двох театрів через брак грошей на зарплату відправляють на місяць у відпустку за свій рахунок. Докладніше про це читайте за посиланням.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок