Тримання під вартою і домашній арешт: на Житомирщині голові обласної ВЛК та його спільникам обрали запобіжні заходи

Тримання під вартою і домашній арешт: на Житомирщині голові обласної ВЛК та його спільникам обрали запобіжні заходи

хабар, ВЛК, суд, запобіжний захід, домашній арешт, Житомир
Голову Житомирської обласної ВЛК затримали на хабарі. Житомир, 4 квітня 2024 року . Фото: поліція Житомирщини

5 квітня 2024 року на Житомирщині рішенням суду голові обласної військово-лікарської комісії та двом його спільникам обрали запобіжні заходи.

Про це в коментарі Суспільному повідомила прессекретарка Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону Дарина Колежук.

За словами Дарини Колежук, голову обласної військово-лікарської комісії та одного з його спільників відправили під цілодобовий домашній арешт. Це одного фігуранта справи, який допомагав голові обласної військово-лікарської комісії за винагороду готувати певні висновки про непридатність військовозобов’язаних до служби, взяли під варту.

Тримання під вартою і домашній арешт: на Житомирщині голові обласної ВЛК та його спільникам обрали запобіжні заходи
Житомир, 4 квітня 2024 року. Фото: поліція Житомирщини

Як раніше писало Суспільне, 3 квітня 2024 року на Житомирщині під час отримання хабаря затримали голову обласної військово-лікарської комісії та двох його спільників. Усім фігурантам справи оголосили підозри, зокрема, щодо прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою та пособництва. Поліцейські встановили, що у Житомирі 39-річний голова обласної військово-лікарської комісії обіцяв за винагороду підготувати "потрібний" висновок про непридатність до служби. Йому допомагали чоловіки віком 55 та 65 років. Вони шукали серед пацієнтів-військових, направлених для проходження комісії, зацікавлених в отриманні статусу непридатності до служби або ж групи інвалідності.

Торік, 15 серпня 2023 року, СБУ затримала "на гарячому" голову військово-лікарської комісії Житомирщини, яка зробила "бізнес" на ухилянтах. Голова обласної військово-лікарської комісії, яка діяла у змові зі спільниками — працівниками обласного ТЦК, адвокатом і посадовицею місцевої лікарні, була причетна до організації нелегального трафіку.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок