Спортсмени із Житомирщини розпочали змагання на Всеукраїнському чемпіонаті з параармрестлінгу

Спортсмени із Житомирщини розпочали змагання на Всеукраїнському чемпіонаті з параармрестлінгу

армреслінг, параармреслінг ,змагання, спорт, інвалідність, вади зору
Збірна команда із Житомирщини розпочала змагання на Всеукраїнському чемпіонаті із параармреслінгу, 19 березня 2024 року. Житомирський регіональний центр з ФКіС осіб з інвалідністю "Інваспорт"/Facebook/Юрій Панасюк

234 спортсмени із ураженнями опорно-рухового апарату та вадами слуху із Житомирщини 19 березня розпочали змагання на Всеукраїнському чемпіонаті з параармрестлінгу, який триває у місті Воловець на Закарпатті.

Про це Суспільному розповів керівник регіонального центру фізкультури і спорту для осіб із інвалідністю "Інваспорт" Юрій Панасюк.

Спортсмени із Житомирщини розпочали змагання на Всеукраїнському чемпіонаті з параармреслінгу
Під час обласного етапу чемпіонату з параармреслінгу у Житомирі, 2 березня 2024 року. Житомирський регіональний центр з ФКіС осіб з інвалідністю "Інваспорт"/Facebook

За його словами, збірну команду, яка представлятиме Житомирщину на всеукраїнському рівні, обирали за підсумком обласних змагань із цього виду спорту, які відбулися на початку березня.

Спортсмени із Житомирщини розпочали змагання на Всеукраїнському чемпіонаті з параармреслінгу
Під час обласного етапу чемпіонату з параармреслінгу у Житомирі, 2 березня 2024 року. Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" /Юрій Панасюк

"Із більш як шести десятків спортсменів, які долучилися до обласного етапу, обрали 34. Із них, зокрема, 28 — це спортсмени з ураженням опору опорного апарату та 6 — із вадами зору. На змагання із параармреслінгу у Закарпатську область із ними поїхали 8 тренерів та супроводжуючих", — сказав Юрій Панасюк.

У складі збірної команди Житомирщини 5 заслужених майстрів спорту, 2 майстри спорту проміжного класу та 7 майстрів спорту України. З-поміж них — п'ятиразовий чемпіон світу Олександр Палига, п'ятиразовий призер чемпіонатів світу Геннадій Данюк, майстриня спорту проміжного класу, дворазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу Альона, Гурич та інші спортсмени.

Спортсмени із Житомирщини розпочали змагання на Всеукраїнському чемпіонаті з параармреслінгу
Під час обласного етапу чемпіонату з параармреслінгу у Житомирі, 2 березня 2024 року. Житомирський регіональний центр з ФКіС осіб з інвалідністю "Інваспорт"/Facebook/Юрій Панасюк

Зі слів Юрія Панасюка, змагання із параармрестлінгу відбуваються щороку, щоправда, у 2023 році через повномасштабне вторгнення російських військ наші спортсмени в них участі не брали. Всеукраїнський етап є відбірковим перед чемпіонатом Європи, який відбудеться у Словаччині в травні, а також до чемпіонату світу, який пройде у серпні у Молдові. Змагання у Закарпатській області триватимуть до 22 березня 2024 року.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок