На Житомирщині мобілізували ексдиректора лікарні, якого затримали на хабарі — суд зупинив кримінальне провадження

На Житомирщині мобілізували ексдиректора лікарні, якого затримали на хабарі — суд зупинив кримінальне провадження

Хабар, директор Бердичівської міської лікарні
Затриманого на хабарі ексдиректора Бердичівської міської лікарні мобілізували. Житомир, 27 червня 2023 року. Фото: ГУНП у Житомирській області

Ексдиректора Бердичівської міської лікарні, якого 27 червня 2023 року затримали на одержанні хабаря у 140 тисяч гривень за поставлене медобладнання, мобілізували до війська. У зв'язку з цим суд зупинив кримінальне провадження.

Про це на своєму сайті повідомляє пресслужба Бердичівського міськрайонного суду.

У повідомленні сказано, що підставою для зупинки провадження стала заява адвоката та надані ним підтверджувальні документи.

"До заяви про зупинення провадження адвокат додав низку документів, які підтверджують, що обвинувачений дійсно призваний до лав ЗСУ та зарахований до особового складу однієї з військових частин. Прокурор не заперечував проти задоволення клопотання захисника, вказавши, що для цього є усі правові підстави. Суд постановив зупинити кримінальне провадження до звільнення обвинуваченого з військової служби", — пише пресслужба суду.

Зупинка провадження у справі є врегульованою законом і оформленою ухвалою суду тимчасовою перервою у провадженні, передбаченою статтею 335 Кримінального процесуального кодексу України. Підставою для зупинки провадження є передбачені законом обставини, які заважають або унеможливлюють повноцінно розглядати справу.

Що відомо про затримання на хабарі ексдиректора Бердичівської міської лікарні

Раніше Суспільне повідомляло, що 27 червня 2023 року на Житомирщині на одержанні хабаря у 140 тисяч гривень за поставлене медобладнання викрили директора однієї із комунальних лікарень області. Слідство встановило, що директор медичного закладу вимагав від приватного підприємця "відкат" від вартості поставленого медобладнання. За укладеним договором, підприємець мав поставити лікарні устаткування та вироби медичного призначення за бюджетні кошти, директору лікарні мав віддати 20 відсотків.

29 червня Корольовський районний суд Житомира обрав посадовцю запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. 11 липня рішенням Корольовського районного суду Житомира посадовця відсторонили від займаної посади.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок