За ремонт зруйнованого авіаатакою мосту на трасі Київ-Чоп фірмі, пов’язаній з Трухановим, доплатять 21 мільйон

За ремонт зруйнованого авіаатакою мосту на трасі Київ-Чоп фірмі, пов’язаній з Трухановим, доплатять 21 мільйон

міст на трасі Київ-Чоп
. Житомирщина 24 серпня 2023 року. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в області

Зруйнований російською авіаатакою міст на трасі Київ-Чоп на Житомирщині з 2022 року ремонтує фірма, пов’язана з Трухановим. Фірмі вже заплатили більше 55 мільйонів за минулі роки, а у лютому 2024 року Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області уклала угоду з цією ж фірмою на 21 мільйон гривень.

У жовтні 2022 року Служба відновлення, яка тоді мала назву “Служба автомобільних доріг у Житомирській області”, оголосила спрощену закупівлю на капітальний ремонт мосту через річку Дубовець на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп і уклала договір з ТОВ “Росдорстрой” на 72 мільйони 310 тисяч гривень.

Згідно з інформацією порталу YouControl, засновником ТОВ “Росдорстрой” є австрійська фірма ТОВ "ЮТТЕМА АУ ГмбХ", а бенефіціарами є Євген Коновалов та Юрій Шумахер, депутат Одеської міськради від партії «Довіряй ділам» мера Одеси Геннадія Труханова, який теж, згідно з YouControl, теж пов’язаний з цією фірмою.

За ремонт зруйнованого російською авіаатакою мосту фірмі, пов’язаній з Трухановим, доплатять 21 мільйон
Скрін з Youcontrol

В тендерній документації ремонту мосту через річку Дубовець на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп було вказано, що роботи мали бути виконані до кінця 2022 року, проте термін дії договору з підрядником кілька разів продовжили. Згодом суму оплати зменшили, і згідно зі звітом про виконання договору, підряднику заплатили 55 мільйонів 687 тисяч замість 72 мільйони 310 тисяч.

За ремонт зруйнованого російською авіаатакою мосту фірмі, пов’язаній з Трухановим, доплатять 21 мільйон
Скрін з сайту Prozorro

26 лютого 2024 року Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області уклала і опублікувала договір на закупівлю робіт на ремонт мосту з ТОВ "Ростдорстрой" на 21 мільйон 769 тисяч гривень.

У документації вказано, що під час ремонту передбачено використання прогресивних технологій, нових матеріалів, сучасних технічних засобів організації та безпеки дорожнього руху, улаштування:

  • прогресивних технологій, виробів та конструкцій, нових довговічних матеріалів для захисту поверхні залізобетонних балок прогонових будов і опор;
  • сучасних деформаційних швів, гідроізоляції тощо;
  • горизонтальної розмітки проїзної частини з сучасних матеріалів, стійких до зношення;
  • дорожнього та мостового огородження з ефективним антикорозійним захистом та світлоповертаючими елементами;
  • дорожніх знаків із застосуванням плівки з підвищеними фотометричними характеристиками та полімерних напрямних стовпчиків.

У службі відновлення розповіли, що хоча міст зараз використовується і працює, у процесі ремонту були виявлені додаткові пошкодження, тож ці кошти потрібні для завершення усіх робіт.

“Цей міст – об'єкт, який постраждав від військової агресії. Поруч з мостом і по самому мосту були влучання, авіаудари. Враховуючи, що М-06 дорога – це важлива логістична артерія, служби відновлення максимально стисли сроки разом з агентством прийняли всі міри щодо проведення процедури визначення підрядної організації і відновлення цієї штучної споруди у стислі терміни. Її почали відновлювати в 22-му році і дуже швидко запустили. Попередній проєкт враховував пошкодження, що були визначені спільною комісією, науковим супроводом при першому обстеженні. Коли вже почали міняти балки на лівому проїзді і розкрили полотно, то побачили руйнування від руху транспорту і від вибухових впливів. Обсяг елементів, які мали бути замінені, збільшився більш ніж в два рази. Бо ті тріщини і сколи недопустимі на такому відповідальному елементі, як дорога першої категорії. Всі пошкодження були затверджені науковим звітом разом з технічним начальником і проєкт пішов в коригування”, – розповів заступник з розвитку доріг служби відновлення Житомирської області Олег Діденко. За його словами кошти, які виділять за договором у 2024 році, підуть на влаштування остаточного шару покриття, бо той який є зараз – тимчасовий, також на опоряджувальні роботи, укріплення конусів тощо та на завершення повного комплексу робіт. За календарним графіком роботи мають закінчити до кінця весни-на початку літа.

На початок