На Житомирщині уклали договір на ремонт інфекційного відділення з фірмою, з якою перед тим розірвали угоду на 41 мільйон

На Житомирщині уклали договір на ремонт інфекційного відділення з фірмою, з якою перед тим розірвали угоду на 41 мільйон

Дитяче інфекційне відділення, інфекційка, ремонт
. Фото з платформи DREAM

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації підписав договір на реконструкцію дитячого протитуберкульозного відділення у селищі Гуйва за 33 мільйони з фірмою, з якою розірвав договір у 2023 році, заплативши 31 мільйон за цей же об'єкт.

Що відомо про дитяче відділення і яке воно буде

Як вказано на платформі Dream, ідея реалізації проекту виникла у зв’язку із поширенням захворюваності на COVID-19 та нестачею спеціалізованих інфекційних відділень для госпіталізації хворих. У 2020 році було вирішено питання щодо створення обласного інфекційного відділення у приміщенні лікувального корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру, який окремо розташований у селищі Гуйва. Реалізація проекту дозволить створити нове сучасне дитяче інфекційне відділення на 40 ліжкомісць з палатами інтенсивної терапії, новим обладнанням, лікувальною та діагностичною апаратурою і створити безпечні умови для лікування інфекційних хворих. Проектом реконструкції передбачено увесь комплекс заходів з підвищення енергоефективності будівлі, оновлення усіх інженерних мереж, устаткування та сантехніки.

“На сьогодні виконано усі демонтажні роботи, переплановано внутрішні приміщення, утеплено дах та влаштовано нову покрівлю, виконано розводку та підключення усіх інженерних мереж, встановлено сантехнічні прилади, влаштовано ґанки та пандуси, майданчик для кисневої станції. Фасади будівлі утеплені та оштукатурені. Виконано внутрішні опоряджувальні роботи на І поверсі. Через військовий стан будівельні роботи зупинилися на високому ступені будівельної готовності - близько 70%. Залишилося оздобити приміщення ІІ поверху, завершити облаштування ганків, пофарбувати фасади та виконати благоустрій території”, – йдеться на платформі Dream.

На Житомирщині уклали договір на ремонт інфекційного відділення з фірмою, з якою перед тим розірвали угоду на 41 мільйон
Фото з платформи DREAM

На Житомирщині уклали договір на ремонт інфекційного відділення з фірмою, з якою перед тим розірвали угоду на 41 мільйон
Фото з платформи DREAM

На Житомирщині уклали договір на ремонт інфекційного відділення з фірмою, з якою перед тим розірвали угоду на 41 мільйон

Перша спроба реконструкції

У 2021 році департамент регіонального розвитку оголошував тендер на реконструкцію лікувального корпусу дитячого відділення на суму 46 мільйонів 140 тисяч 684 гривні. Переможцем стало ТОВ "УК "Комфорт-Буд" з пропозицією 41 мільйон 706 тисяч 656 гривень 40 копійок. Завершити роботи планували до 1 грудня 2022 року, проте підрядник і замовник укладали додаткові угоди і продовжували кінцевий термін. 22 грудня 2022 року сторони дійшли згоди продовжити термін дії договору строк виконання робіт до 1 травня 2023 року.

“У тексті Договору №8-21 від 15.03.2021 дати 01.12.2022, 31.12.2022 замінити датою “01.05.2023” у всіх випадках. Відповідно до ч.3 ст.631 Цивільного кодексу України Сторони дійшли згоди, що умови даної Угоди застосовуються до відносин між нами, які виникли на підставі Договору №18-22 від 11.03.2022 з 01.12.2022. Додаток №2 “Календарний графік виконання робіт” до Договору викласти в новій редакції, що додається. Додаток №3 “Протокол погодження договірної ціни” до Договору викласти в новій редакції, що додається”, – вказано на сайті Prozorro.

1 травня 2023 року сторони розірвали Договір будівельного підряду №8-21 від за згодою сторін, про що повідомили у Додатку 7.

Чому розірвали договір, сплативши 31 мільйон підряднику

У відповіді на інформаційний запит Суспільного департамент регіонального розвитку повідомив, що договір будівельного підряду від 15 березня 2021 року № 8-21 було укладено з ТОВ “УК Комфорт-Буд” по об’єкту “Реконструкція лікувального корпусу (дитяче відділення) в обласному протитуберкульозному а диспансері”.

Цей договір було розірвано 1 травня 2023 року за згодою сторін у зв’язку з виникненням додаткових робіт, які неможливо було передбачити під час розробки попереднього проєкту.

З метою повноцінного функціонування лікарняного закладу та проведення його реконструкції у відповідності до оновлених державних будівельних норм проєктна документація була скоригована.

За виконані роботи у рамках договору будівельного підряду від 15 березня 2021 № 8-21 ТОВ “УК Комфорт-Буд” заплачено 31 478 469,54 грн. Роботи фінансувалися за кошти державного та обласного бюджету. Подальша реалізація проєкту відбуватиметься за кошти Європейського інвестиційного банку у рамках Програми з відновлення України.

Журналісти Суспільного звернулися за коментарем до керівника ТОВ “УК Комфорт-Буд” Станіслава Балакішієва. Станом на 16 лютого на телефонні дзвінки та повідомлення у Telegram він не відповів.

Друга спроба реконструкції

18 грудня 2023 року департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив відкриті торги з особливостями на реконструкція лікувального корпусу дитячого відділення в обласному протитуберкульозному диспансері Житомирської обласної ради під інфекційне відділення у селищі Гуйва під Житомиром. Очікувана вартість реконструкції була 33 мільйони 237 тисяч 342 гривні. 2 лютого 2024 року департамент уклав договір з тією ж фірмою – ТОВ “УК Комфорт-Буд” на 33 мільйони 78 тисяч 24 гривні.

Завершити реконструкцію мають до 20 грудня 2024 року.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок