У Житомирі для школярів з синдромом Дауна замість лінійки організували катання на квадроциклах

У Житомирі для школярів з синдромом Дауна замість лінійки організували катання на квадроциклах

У Житомирі для школярів з синдромом Дауна замість лінійки організували катання на квадроциклах
. Суспільне Житомир

1 вересня для школярів з синдромом Дауна житомирської спецшколи-інтернату №2 замість святкової лінійки організували катання на квадроциклах.

Ідею провести перший день навчального року на свіжому повітрі запропонували вихователі класу, каже вихователька 3-В класу Лариса Шевчук. За її словами, такі уроки позитивно впливають на розвиток дітей:

"По-перше, свіже повітря. По-друге, нам хотілося перший день навчального року почати з якогось приємного моменту, оскільки у нас зараз пандемія, і не дозволено для 3 класів проводити лінійку в школі. Батькам, на жаль, також не можна заходити до школи, а хотілося, щоб діти побули сьогодні з ними".

Представниця громадської організації " Житомирський Обласний Фонд Соціального Захисту Інвалідів" Наталія Васильченко каже, що такі катання безоплатні:

"Прогулянку на квадроциклах ми проводимо разом з Агенством Позитивних Емоцій "БЕЗ МЕЖzt". І взагалі ці катання на квадроциклах призначені допомогти людям і дітям з інвалідністю інтегруватися у спорт і туризм".

Тато третьокласника Олександр Гукайло їздив на квадроциклі разом із сином. Чоловік каже, що такий формат святкування їм дуже сподобався:

"Неймовірні враження. Я думаю, що в мого сина Антона теж. Знаєте, будь-які позитивні враження для них мають дуже велике значення. Вони дають їм поштовх до розвитку. І саме такі позитивні емоціє покращають їх стан здоров’я".

Поки одні учні каталися на квадроциклах, їх однокласники вчилися стріляти з лука. Заняття для них проводив волонтер Олександр:

"Це спортивний лук, але з нього зняті прицільні пристрої, тому зараз він вже має назву інтуїтивний лук. Ми стріляємо по напрямку стріли. Це різновид спортивної стрільби з луку".

Авторка: Антоніна Тугас

Камера: Сергій Кобилянський

На початок