Переселенка з Бучі Людмила Гаврилюк з двома дітьми приїхала до Баранівки на Житомирщині 24 лютого. Нині родина не може повернутися додому, бо їхня багатоповерхівка пошкоджена, а квартира розграбована. Кореспондентам Суспільного Людмила розповіла про свій порятунок та про нинішній стан свого помешкання в Бучі.
Родина проживала на 10 поверсі багатоповерхівки.

За словами Людмили Гаврилюк, десь о сьомій ранку 24 лютого почалися вибухи в Гостомелі, який знаходиться недалеко від Бучі.
"Ми відчули, як просто труситься будівля. Почали збиратися. І за пів години зібрали дітей, документи. І все – просто вилетіли, сіли в машину. І якщо до траси на Житомир нам зазвичай було їхати хвилин двадцять, то тут ми добиралися дві години. Були дуже великі затори. Приїхали сюди, і після 13 березня ми вже не могли дізнатися, що там у Бучі: що з нашими квартирами, сусідами. Взагалі, що з людьми", – розповідає Людмила.

За словами жінки, 31 березня вона отримала від забудовника знімки з супутника, де побачила, як російські військові грабують будинки в Бучі, як зносять до своїх фур речі з будинків.

Саме тоді Катерина дізналася, що їхній житловий комплекс пошкоджений обстрілами.
"У нас шість будинків на закритій території і наш комплекс дуже постраждав, – каже переселенка з Бучі. – Тому ми ще й досі не можемо повернутися додому. У нас в будинку взагалі немає вікон. Стіни із сусідніми квартирами пошкоджені, тобто я бачу сусіда збоку і знизу. І так як російські військові в наших квартирах жили, то усі двері зламані. Вони по квартирах щось шукали, тому усі речі лежать по підлозі. Тобто з дітьми туди повертатися дуже страшно. А ще дуже холодно – зараз там в квартирі шість-сім градусів".



Донька Людмили Катерина Гаврилюк згадує свій ранок 24 лютого і дуже мріє повернутися додому.
"Мене о п'ятій ранку будять і кажуть: "Вставай. Війна". У мене був шок. І потім я чую якийсь бабах і розумію, що це не сон. Хочу, щоб був мир. Хочу знову піти до школи. Хочу знову жити нормальним життям, як це було до 24 лютого", – каже Катерина Гаврилюк.
Що відомо
- П'ять родин переселенців, які тимчасово проживають у Баранівці на Житомирщині, отримали спальні набори від ЮНІСЕФ.
Читайте також
- Переселенці з Чорнобаївки: коли звільнили Херсон, ми вийшли у центр Житомира і заспівали гімн України.
- Працювали впритул до лінії фронту: житомирські лікарі розповіли про роботу на деокупованій Харківщині.
- Продає картини задля допомоги ЗСУ: Анастасія Дробуш з Житомирщини представила за кордоном малюнки "Українські жінки".
- Дві сестри зі своїми дітьми в Житомирі від лютого пошили майже 40 тисяч балаклав для ЗСУ.
Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber