Фракція партії "ОПЗЖ" у Житомирській міськраді оголосила про саморозпуск

Фракція партії "ОПЗЖ" у Житомирській міськраді оголосила про саморозпуск

Фракція партії "ОПЗЖ" у Житомирській міськраді оголосила про саморозпуск
. Представники партії "ОПЗЖ" від Житомира та області. 18 вересня 2020 року. Фото: сайт "ОПЗЖ"

15 березня фракція політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" у Житомирській міській раді ухвалила рішення про зупинення своєї діяльності, як колегіального органу міської ради. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила голова фракції, депутатка міськради Наталія Леонченко.

Наталія Леонченко опублікувала звернення від членів фракції політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" до міського голови Сергія Сухомлина.

"Ми однозначно визнаємо: ворог – держава Російська Федерація, головний військовий злочинець і вбивця – президент Росії В. Путін. Ми також засуджуємо ганебні дії деяких членів нашої партії, які завдали удару по репутації більшості простих партійців", – йдеться у повідомленні.

Звернення підписали всі члени фракції: Наталія Леонченко, Сергій Колесник, Василь Кучик, Світлана Пивоварова та Юрій Самборський, який 9 березня подав заяву на складання повноважень депутата міської ради.

Офіційне рішення про розпуск фракції має бути прийняте на сесії Житомирської міськради.

ОНОВЛЕНО на 18 березня

Журналісти Суспільного виявили, що пост Наталії Леонченко про розпуск фракції партії "ОПЗЖ" тепер недоступний.

Що відомо

  • 8 березня міський голова Житомира Сергій Сухомлин у відеозверненні на своїй сторінці у мережі Facebook казав, що депутат міськради від партії "ОПЗЖ" Юрій Самборський, зі слів самого депутата, перебуває поблизу кордону у Волинській області. Юрій Самборський сказав, що вступив там в територіальну оборону.
  • На сесії міської ради, яку скликалиу Бердичеві 12 березня, троє з чотирьох депутатів фракції політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" подали заяви про вихід з фракції. Таким чином фракція партії ОПЗЖ у Бердичівській міськраді перестала існувати.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок