Дикторка Українського радіо Ірина Антонович представила у Житомирі фотовиставку

Дикторка Українського радіо Ірина Антонович представила у Житомирі фотовиставку

Дикторка Українського радіо Ірина Антонович представила у Житомирі фотовиставку
. Оригінальне

Концертну фотовиставку "Без меж" презентувала у Житомирі дикторка Українського радіо Ірина Антонович.

"Коли виникає бажання скинути важіль проблем і осягнути, що відбувається, я беру у руки фотокамеру", - каже Ірина Антонович. Через 2 роки після смерті чоловіка, фотомитця Валерія Антоновича, Ірина продовжила його справу.

Ірина Антонович, фотомайстриня, авторка пісень: "Фотокамера має працювати. Показувати людям красу цього цвіту. Я взяла у руки фотоапарат і поїхала у подорож Європою. Це співпало із безвізовим режимом. Я назвала спочатку свою фотовиставку "Мій безвіз", а потім дала ширшу назву "Без меж". Це не просто зняття географічних меж, це зняття внутрішніх меж. Це зняття меж творчості. Творчість безкінечна!"

Валерій Лещинський, фотохудожник: "У нас творче об’єднання. Ірина – наша колега. Вона вміє сприйняти атмосферу країни, де вона перебуває. Це творчі подорожі. Вона і фотографує, вона пише нові вірші, нові пісні".

Свої враження від мандрів Європою Ірина втілила не тільки у фотографії. У фотокнизі, до кожної світлини Ірина написала вірш.

Ірина Антонович, фотомайстриня, поетеса: "Фотографії зібрані у фотокнигу. Це віршована книга. Зазвичай фотографи створюють книги без коментарів. Я вирішила сама написати вірші до фотографій"

Серед пісень, які під час концерту виконала Ірина Антонович був музичний твір на вірш поета Василя Головецького

Василь Головецький, поет: "У цій книжці "Сповідь у малиннику" мої вірші написані упродовж останніх двох років. Мені приємно працювати з Іриною Антонович. Вона гарна жінка, багатогранна особистість. Це – космос, музика, вірші, фото. Пісні на мої слова. Музика Ірини Антонович.

Нині Ірина Антонович, окрім роботи дикторкою Українського радіо проводить виставки, виступає із сольною концертною програмою. У Житомирі одну із пісень Ірина виконувала французькою мовою разом з батьками.

Автор Леонід Харшан

Камера Сергій Базилюк

На початок