В центрі Житомира на вулиці померла жінка – поліція встановлює особу померлої (ОНОВЛЕНО)

В центрі Житомира на вулиці померла жінка – поліція встановлює особу померлої (ОНОВЛЕНО)

В центрі Житомира на вулиці померла жінка – поліція встановлює особу померлої (ОНОВЛЕНО)
. Суспільне Житомир

4 лютого в районі вулиці Театральна на східцях банкомату померла жінка. Лікарі швидкої, які приїхали на виклик, констатували смерть. Поліція встановлює особу померлої.

Про подію повідомили кореспонденти Суспільного, які стали її очевидцями.

В телефонному коментарі речниця Нацполіції області Алла Ващенко розповіла, що о 14.52 до поліції надійшло повідомлення зі швидкої про констатацію смерті жінки.

"Жінці на вигляд близько 60 років. Померла вона ще до прибуття швидкої. Далі буде процедура встановлення її особи і судово-медична експертиза для визначення причин смерті", – каже Алла Ващенко.

ОНОВЛЕНО на 18.00

З кореспондентами Суспільного поділились інформацією очевидці.

"Ця жінка йшла вулицею, – каже житомирянин Сергій Рибик. – Я так зрозумів, що їй стало зле. Вона зупинилася. Почала хитатися. І впала. Люди, які проходили повз, підняли її. Посадили на сходинку банкомату. І одразу викликали швидку допомогу. Упродовж 10 хвилин швидка під’їхала і констатувала смерть".

Житомирянка Анна Погодіна розповідає, що йшла до банкомату, коли побачила, що там нерухомо лежить жінка.

"Я підійшла до машини швидкої допомоги і кажу: "Зробіть щось. Лежить людина". Я гадала, що вони її не побачили. Вони відповідають: "А що ми повинні робити?" Я кажу: "Подивіться, можливо, її ще можна врятувати". Але вони не підійшли та ще й до мене: "Що ви тут лазите? Ідіть до іншого банкомату".

Працівниця екстреної медичної допомоги вийшла, коли приїхала поліція. Спілкуватися на камеру відмовилася.

"Зараз приїде судово-медичний експерт і буде дивитися, що з жінкою і чи є у неї якісь телесні ушкодження. Далі вже будемо вирішувати, чи направляти на експертизу", – прокоментувала журналістам Суспільного представниця Нацполіції Ірина.

Авторка: Антоніна Тугас

Камера: Ігор Грач

На початок