19 шкіл Вознесенівського району Запоріжжя відновили очне навчання

19 шкіл Вознесенівського району Запоріжжя відновили очне навчання

19 шкіл Вознесенівського району Запоріжжя відновили очне навчання
. Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі 19 шкіл Вознесенівського району відновили навчання офлайн. 9240 дітей знову сіли за парти. Кореспонденти Суспільного побували в одному з освітніх закладів району та дізналися, як відновився навчальний процес після локдауну.

Запорізький класичний ліцей з 25 січня повернувся до очного навчання. Директорка ліцею Олена Баньковська розповідає: запускають дітей на 3 входи, на кожному є антисептики, паперові рушники. Діти навчаються лише у своїх класних кімнатах. Це зробили для того, аби вони менше пересувалися коридорами.

"Зараз всі в коридорах середні і старша ланка знаходяться в масках. Початковим класам дозволяється бути без масок. В кабінеті, коли діти навчаються, вони знаходяться без маски. Вчителю теж можна бути без маски, але ми на нарадах рекомендували,якщо біля дошки – без маски, а якщо до класу ідуть до дітей, то краще бути в масці," - розповідає директорка Запорізького класичного ліцею Олена Баньковська.

У класичному ліцеї навчається 610 дітей. Учні молодших класів харчуються позмінно з дотримуванням всіх протиепідемічних заходів – каже Олена Баньковська. "Щоб дистанція була між столами півтора метра і діти за столом сиділи не більше 4-х осіб. Провітрювання ми робимо кожної перерви, а після закінчення робочого дня обов’язкове вологе прибирання."

Всі школи Вознесенівського району Запоріжжя повернулися до очної форми навчання – каже начальниця територіального відділу освіти Вознесенівського району Неля Ситенко. "Все, що потрібно було розробити до організації освітнього процесу в очній формі - все було розроблено, ще на початок вересня. Тому, зараз потрібно було лише відновити той освітній процес," - каже посадовиця.

Станом на 26 січня у Запорізькій області продовжують працювати у змішаному режимі 22 школи. Зокрема в Мелітополі, Оріхові, Кирилівці, Новомоколаївській громаді – зазначають у Запорізькій обласній державній адміністрації.

Читайте також: Як працюють школи після локдауну. Розповідає МОН
На початок