Ветерани звернулися до голови Запорізької ОДА. Скаржаться на медобслуговування

Ветерани звернулися до голови Запорізької ОДА. Скаржаться на медобслуговування

Ветерани звернулися до голови Запорізької ОДА. Скаржаться на медобслуговування
.

З відкритим листом до голови облдержадміністрації Олександра Старуха звернулися учасники АТО та ООС Запорізької області. Члени ветеранського руху з Запоріжжя, Вільнянська, Василівки, Мелітополя, Бердянська прибули на антитарифний мітинг, який відбувався під стінами ЗОДА 25 січня.

Запорізькі ветерани скаржаться на відсутність у регіоні медичного обслуговування та реабілітації учасників бойових дій і членів родин загиблих бійців. Торік було закрито шпитальне відділення Запорізької обласної клінічної лікарні, де системно лікувались військовослужбовці. Не працює й шпиталь для ветеранів на Великому Лузі.

"Він закритий, і нас не лікують. Куди ми не підемо, куди не постукаємося, ніде нас ніхто не слухає, ну, просто футболять. А у нас таке прохання, щоб було де нас лікувати, є й інваліди війни у нас, не просто учасники бойових дій, а саме інваліди. Але нас футболять, і ніхто на нас не звертає уваги", - каже Олександр Федонюк, сержант 81-ї десантно-штурмової бригади.

6 військовослужбовців - членів координаційної ради ветеранів АТО при Запорізькій облдержадміністрації - зайшли до адмінбудівлі. З Олександром Старухом обговорили питання відновлення лікувальної інфраструктури для учасників бойових дій та їхніх сімей. А також впровадження для військових соціальних та реабілітаційних програм.

Голова облдержадміністрації, за словами Романа Хмарського, ветерана АТО та юриста, відповів, що не може вирішити всі питання одночасно. Шпиталь ветеранів на Великому Лузі, який на початку року президент дав усне розпорядження відремонтувати і передати на потреби ветеранів війни, наразі у дуже скрутному становищі.

"Тому що він – далеко, він потребує величезного обсягу фінансування. І тому обласна рада розглядає декілька альтернативних проєктів. За його словами, є лікувальний заклад по сусідству з 5-тою міською лікарнею швидкої допомоги. Це відомий ЛСУ або кардіоцентр. Але поки влада вибирає об’єкт, який у майбутньому може слугувати потребам ветеранів, самі ці ветерани тихенько помирають", - сказав Роман Хмарський.

Читайте також: У Запоріжжі відбувся мітинг проти високих тарифів
На початок