Запорізький паверліфтер переміг в онлайн змаганнях Invictus Games-2020

Запорізький паверліфтер переміг в онлайн змаганнях Invictus Games-2020

Запорізький паверліфтер переміг в онлайн змаганнях Invictus Games-2020
.

Запорізький паверліфтер, захисник Донецького аеропорту Євген Олексенко переміг в онлайн змагання Invictus Games (Іграх Нескорених)-2020. Ветеран АТО зміг відтиснути від грудей 200 кілограмів, а потім ще 210.

Євген Олексенко уже брав участь в "Іграх нескорених" 2018 року, тоді він виборов срібну медаль. На цей раз змагання пройшли в онлайн форматі. Організатори вирішили не відміняти цього року змагання, а змінити спосіб проведення.

Запорізький спортсмен взяв участь у двох етапах: один міжнародний, один український. 18 листопада змагались з представниками США у режимі прямого ефіру через ZOOM. За словами Євгена Олексенка, це був дружній турнір, у якому спортсмени брали участь, щоб підтримати форму і не здати позицій за час карантину: "Я не готувався спеціально для ігор. Просто звичний режим занять спортом. Впринципі, ми дізналися про змагання менш, ніж за місяць. Тому особливо часу готуватися не було. Формат незвичний. Але в умовах карантину - це дуже хороша ідея."

Запорізький паверліфтер переміг в онлайн invictusgames
Євген Олекскенко, запорізький паверліфтер, ветеран АТО.

Запорізький паверліфтер переміг у своїй ваговій категорії і на міжнародних, і на Всеукраїнських "Іграх Нескорених". Вітчизняні змагання дещо відрізнялися. Цього року треба було записати на камеру свій результат. Євген Олексенко відправляв відео двічі, адже вперше допустив помилку у регламенті зйомки.

На українському етапі Євген встановив свій особистий рекорд. Якщо на міжнародних брав на груди 200 кілограм, то на вітчизняних "Іграх Нескорених" витиснув 210 кілограмів.

Що відомо

  • "Ігри Нескорених" - змагання для ветеранів, які отримали поранення під час служби. Головна мета організації допомогти долати наслідки воєнних поранень, травм і хвороб за підтримки сім’ї, побратимів та суспільства.
На початок