Судовий розгляд справи щодо розгону запорізького Майдану вкотре перенесли

Судовий розгляд справи щодо розгону запорізького Майдану вкотре перенесли

Судовий розгляд справи щодо розгону запорізького Майдану вкотре перенесли
.

На засіданні Жовтневого районного суду 14 грудня розгляд справи екс-начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області Володимира Серби перенесли на 1 лютого 2021 року.

Судовий процес розглялається у Жовтневому районному суді Запоріжжя. Причина перенесення – на засідання не з’явилися ані потерпілі, ані їхні адвокати, ані обвинувачений. Колишній керівник запорізької міліції Володимир Серба звинувачується у насильницькому розгоні запорізького Майдану 26-го січня 2014-го року, зловживанні владою та в організації масових заворушень. Правоохоронці тривалий час не могли його знайти, і, відповідно, вручити повідомлення про підозру у скоєнні злочину.

Обвинувальний акт був переданий в суд запорізькою прокуратурою у порядку заочного засудження. Нещодавно стало відомо, що Володимир Серба знаходиться на території Російської Федерації. Прессекретарка Жовтневого районного суду Запоріжжя Марія Свідлова каже, що цього разу до суду Серба з'явився, але не фізично.

"Зараз він з’явився, хоча і не номінально, тільки прислав своє клопотання. Але у нього зараз навіть є представник – адвокат, якого найняли його родичі. Не той адвокат, якого призначили по БПД, а той, який захищатиме його інтереси. Тому зараз ми не можемо сказати, що він ховається. Ми поки що його не бачили, тому що він написав клопотання про відкладення у зв’язку з самоізоляцією,"- повідомила Марія Свідлова.

Нагадаємо, засідання в Жовтневому районному суді у справі екс-начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області Володимира Серби раніше переносили на 14 грудня через хворобу прокурора.

На початок