Судові засідання у справі колишніх керівників парку "Дубовий Гай" перенесли

Судові засідання у справі колишніх керівників парку "Дубовий Гай" перенесли

Судові засідання у справі колишніх керівників парку "Дубовий Гай" перенесли
.

Підготовчі судові засідання у справі колишнього директора Запорізького центрального парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" Олега Комаренка та колишнього заступника директора з технічних питань парку Геннадія Мишьякова перенесли через їхню хворобу та лікарняний захисника другого підсудного.

Розгляд справ мав відбутися сьогодні у Жовтневому районному суді Запоріжжя о 10 та 13 годині відповідно.

Колишньому директору парку Олегу Комаренку інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки – смерть дитини. А Геннадія Мишьякова обвинувачують за частиною 3 статті 275 Кримінального Кодексу України "Порушення правил безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель людини". Наступні досудові засідання у цих справах відбудуться відповідно 18 та 25 січня.

Що відомо

  • 8 березня у центральному міському парку відпочинку на дівчинку 2012 року народження впала дерев'яна фігура ведмедя вагою 200 кг. Дівчинка отримала політравми, її було госпіталізовано до обласної клінічної дитячої лікарні. У дитини декілька разів зупинялося серце. Врятувати її не вдалося, вона померла.
  • 13 березня директора парку "Дубовий Гай" Олега Комаренка звільнив з займаної посади запорізький міський голова Володимир Буряк.
  • 18 серпня екс-директору запорізького парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» Олегу Крамаренко співробітники запорізької прокуратури повідомили про підозру за фактом смерті дитини.
На початок