Розгляд справи екс-начальника ГУ МВС щодо розгону запорізького Майдану перенесли

Розгляд справи екс-начальника ГУ МВС щодо розгону запорізького Майдану перенесли

Розгляд справи екс-начальника ГУ МВС щодо розгону запорізького Майдану перенесли
. Суспільне Запоріжжя

Через хворобу прокурора підготовче судове засідання в Жовтневому районному суді у справі екс-начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Запорізькій області Володимира Серби перенесли на 14 грудня.

Про це повідомила прессекретарка Жовтневого районного суду Запоріжжя Марія Свідлова. За її словами, про хворобу прокурор повідомив зранку 9 листопада. Справа про розгін запорізького Майдану перебуває в Жовтневому суді з січня 2020 року. Через велику кількість учасників процесу, а саме потерпілих, та не встановленого місця перебування обвинуваченого, слухання у справі до цього часу не розпочалися.

"Справа надійшла з Орджонікідзевського районного суду, вона там довгий час перебувала в провадженні, але у судді закінчився термін 5-ти річний і тому, справа була надіслана у нас до суду. Не перший раз намагається розпочатись слухання, але за різних причин вона відкладалася," - повідомила Марія Свідлова.

Нагадаємо, колишнього керівника запорізької міліції звинувачують у насильницькому розгоні запорізького Майдану 26-го січня 2014-го року, зловживання владою та організації масових заворушень. Нині обвинувачений засобами електронної пошти повідомив, що знаходиться в Росії. Володимир Серба просить провести з ним відеоконференцію. На наступному засіданні суд буде вирішувати питання дистанційної участі обвинуваченого.

На початок