На війні загинув капітан Повітряних сил з авіабази Мелітополя Віталій Бєляков

На війні загинув капітан Повітряних сил з авіабази Мелітополя Віталій Бєляков

На війні загинув військовий з авіабази Мелітополя Віталій Бєляков
Віталій Бєляков, загиблий капітан Повітряних сил. Facebook/Європейська Солідарність Запоріжжя

13 червня, обороняючи територіальну цілісність та незалежність України, загинув капітан Повітряних сил та військовий авіабази, яка розташувалась в Мелітополі Запорізької області Віталій Бєляков.

Про це сьогодні, 19 червня, повідомили в пресслужбі осередку політичної партії "Європейська солідарність" в Запорізькій області.

"13 червня під час проходження військової служби обірвалося життя капітана, начальника групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння і десантного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки 51-річний Віталія Бєлякова", — йдеться в повідомленні.

Чоловік народився у сім’ї військового. З дитинства захоплювався авіацією, тому після закінчення загальноосвітньої школи в Криму продовжив навчання у військовому авіаційному технічному училищі.

"Саме гідний приклад батька-військового та мрія дитинства поєдналися і стали справою всього життя для військового – з 17 років Віталій Бєляков розпочав службу у Повітряних силах Збройних Сил України", — зазначили в пресслужбі.

Повномасштабне вторгнення Росії капітан Бєляков разом з колегами-військовими зустрів на службі у Мелітополі Запорізької області на посаді начальника групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння і десантного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки.

"Згодом, коли регіон опинився під загрозою, було прийнято рішення дислокуватися на більш безпечну територію задля забезпечення безперебійної роботи фахівців з ремонту авіаційної техніки, яка виконувала бойові завдання з захисту територіальної цілісності і незалежності України", — додали в пресслужбі.

Прощання з військовим та поховання відбулось 16 червня 2024 року о 10:00 на Рогозівському кладовищі (Бориспіль Київська область).

Підписуйтесь на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок