У Запорізькій області створять тренінговий центр ментального здоров’я — ЗОВА

У Запорізькій області створять тренінговий центр ментального здоров’я — ЗОВА

"Ти як?": У Запорізькій області створять тренінговий центр для навчання психологів
Регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Сергій Дружинін на брифінгу про створення тренінгового центру ментального здоров’я. Запорізька обласна державна адміністрація

В Запорізькій області створять тренінговий центр ментального здоров’я. Там будуть навчати фахівців з психологічної допомоги.

Про це, на брифінгу, повідомив регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" Сергій Дружинін.

За його словами, нині майже 90% українців мають хоча б один з симптомів тривожного розладу. І за результатами опитування, в Запорізькій області понад 50% мешканців готові поділитися своїми переживаннями лише з психологом, 12% довіряють – сімейному лікарю.

У Запорізькій області створять тренінговий центр ментального здоров’я — ЗОВА
Результати опитування кому запоріжці готові розповісти про свої переживання. Скриншот з брифінгу Запорізької обласної державної адміністрації
"В регіоні зареєстровано 412 надавачів послуг з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. Їх недостатньо, тому залучаємо всі можливі шляхи для навчання", — розповів регіональний координатор.

Метою створення центру, є налагодження каскадованого навчання, завдяки проведенню регулярних тренінгів. Тобто, аби навчені фахівці мали змогу далі поширювати ці знання, каже Сергій Дружинін.

"Перші тренери вже пройшли навчання з курсу самодомога+ від Всесвітньої організації охорони здоров'я, саме в Запорізькій області і вже готові проводити тренінги саме за програмою самодопомога+", — зазначив він.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок