Запорізька драматургиня стала новою головою обласного літературного об’єднання

Запорізька драматургиня стала новою головою обласного літературного об’єднання

Наталія Ігнатьєва
Запорізька письменниця та драматургиня Наталія Ігнатьєва. Facebook/ Наталія Ігнатьєва

Запорізька письменниця, драматургиня та літературознавиця Наталія Ігнатьєва обрана новою головою Запорізького обласного літературного об’єднання ("ЛітО") при Національній Спілці письменників України.

Про це Наталія Ігнатьєва розповіла Суспільному.

За словами драматургині, очолити ЛітО їй запропонувала голова Запорізького обласного осередку Національної спілки письменників України Ольга Стадніченко:

"Коли вона вперше про це заговорила, мені якось відразу сподобалася ця ідея, почали крутитися в голові різні думки про те, як багато цікавого можна робити в Літоб’єднанні, як добре буде збирати разом творчих людей. Я не була учасницею Літературного об’єднання, проте ще минулого року стала членкинею НСПУ".

Повномасштабне вторгнення поставило діяльність літературного об’єднання на паузу, зазначила Наталія Ігнатьєва:

Запорізька драматургиня стала новою головою обласного літературного об’єднання
Наталія Ігнатьєва у Кушугумскій громаді в рамках заходу "Поетичний травень". Facebook/ Наталія Ігнатьєва
"Російсько-українська війна викликала багато змін. Тобто його учасники й далі пишуть, але зустрічей давно не було. Припускаю, що в оновленому Літоб’єднанні будуть і давні учасники, і якісь нові відвідувачі — але про якусь певну кількість людей говорити рано".

Також драматургиня додала, що просвітництво і просування української мови, культури та літератури – це її постійна діяльність:

"В Літоб’єднанні працюватиму над цим, разом з його учасниками. Хочеться гарного творчого діалогу, щоб наші зустрічі були продуктивними і цікавими. Хочеться розширювати українське мовно-культурне коло".

Перша зустріч поновленого ЛітО відбудеться у Запорізькій обласній науковій бібліотеці 14 червня о 15.00.

Суспільне повідомляло, що запорізька авторка й театрознавиця Наталія Ігнатьєва стала подвійною лауреаткою міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". Її п’єса "Звір" виборола першу премію, а "Карамель"— третю в номінації "П’єси".

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок