Запорізький медуніверситет буде релоковано до міста Берегове Закарпатської області

Запорізький медуніверситет буде релоковано до міста Берегове Закарпатської області

Релокація Запорізького державного медико-фармацевтичного університету до Берегового
Іноземні студенти Запорізького державного медико-фармацевтичний університету в місті Берегове на Закарпатті. Telegram/ Віктор Микита

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет (ЗДМФУ) планується релокувати до Закарпатської області. Навчання для ста іноземних студентів запорізького ВНЗВищий навчальний заклад відбуватиметься на базі Берегівського медичного фахового коледжу.

Про це вчора, 3 червня, повідомив очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита у своєму Telegram-каналі.

За словами Віктора Микити, філія Запорізького держмедуніверситету функціонуватиме у місті Берегове Закарпатської області. У перший час база Берегівського медичного фахового коледжу зможе забезпечити навчання для ста студентів запорізького ВНЗ:

"Завдяки нашій співпраці на базі місцевого медичного фахового коледжу та центральної районної лікарні імені Бертолона Ліннера вже навчаються студенти з Індії, які зараховані до ЗДМФУ", — йдеться у повідомленні.

Окрім цього Віктор Микита зустрівся з керівниками обох закладів медичної освіти та наголосив на важливості офіційної реєстрації філії Запорізького ДМФУ в місті Берегове задля надходжень до місцевого бюджету.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок