Свідки не з'явились: у Запоріжжі відбулося засідання у справі заступника директора "Дубового гаю" щодо смерті дитини

Свідки не з'явились: у Запоріжжі відбулося засідання у справі заступника директора "Дубового гаю" щодо смерті дитини

Справа Анни Ждан: 23 травня у Запоріжжі відбулося засідання щодо Геннадія Мишьякова
Судове засідання у справі заступника директора КП "Дубовий гай" Геннадія Мишьякова. Запоріжжя, 23.05.2024 року. Суспільне Запоріжжя

Сьогодні, 23 травня, у Жовтневому районному суді міста Запоріжжя відбулося чергове засідання у справі Геннадія Мишьякова, заступника директора парку культури та відпочинку “Дубовий гай”, щодо загибелі Анни Ждан — восьмирічної дівчинки, на яку в парку впала дерев'яна скульптура. Втім, свідки, яких мали допитати під час слухання справи, до зали суду не з'явилися.

Про це повідомили кореспонденти Суспільного, які побували у залі суду.

Під час засідання мали опитати свідків зі сторони обвинуваченого, втім вони втретє не прийшли до зали суду, розповів батько загиблої дівчини Олександр Ждан:

"Сьогодні мали зі сторони обвинувачуваного прийти свідки, але вони не з’явилися і суд ухвалив рішення наступного разу вже почати допит підозрюваного".
Свідки не з'явились: у Запоріжжі відбулося засідання у справі заступника директора "Дубового гаю" щодо смерті дитини
Олександр Ждан, батько загиблої дівчинки Анни. Суспільне Запоріжжя

У зв'язку з неявкою свідків до зали суду, під час засідання мали провести допит обвинуваченого — Геннадія Мишьякова, втім цього зробити не вдалося — адвокатка чоловіка попросила дати час на підготовку.

Свідки не з'явились: у Запоріжжі відбулося засідання у справі заступника директора "Дубового гаю" щодо смерті дитини
Суддя під час засідання у справі Геннадія Мишьякова. Жовтневий районний суд міста Запоріжжя, 23 травня 2024 року. Суспільне Запоріжжя

За словами Олександра Ждана, термін давності у справі спливає 8 березня 2025 року, втім мети затягувати справу чоловік не знає. Геннадій Мишьяков та його захисник коментувати засідання кореспондентам Суспільного відмовились.

Наступне судове засідання у справі Геннадія Мишьякова призначили на 5 липня, де мають провести допит обвинуваченого.

Що відомо:

 • 9 травня 2024 року в Запоріжжі відбулося засідання у справі Олега Крамаренка, де сторона обвинуваченого надала документи про лікарняний чоловіка та повідомила про необхідність допиту свідків з їхньої сторони.
 • 16 квітня 2024 року в Запоріжжі мало відбутися засідання щодо справи Геннадія Мишьякова, проте слухання не відбулося — обвинувачений та його адвокатка не з'явилися до зали суду.
 • 9 квітня 2024 року у Запоріжжі відбулося чергове засідання у справі Олега Комаренка, втім чоловік не з'явився на слухання через перебування на лікарняному.
 • 3 квітня 2024 року суд заслухав свідчення одного зі свідків, який 8 березня 2020 року перебував на місці трагедії.
 • 19 березня 2024 року, заслухавши обидві сторони, суд обрав обвинуваченому колишньому директору КП "Дубовий гай" Олегу Комаренку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.
 • 29 березня 2023 року, мало відбутися судове засідання після майже річної перерви в справі колишнього директора центрального парку культури та відпочинку “Дубовий гай” Олега Комаренка. Втім, засідання вчергове відклали, оскільки за технічних причин на відеозв’язок із судом не вийшов адвокат обвинуваченого, який зараз перебуває за межами Запоріжжя.
 • 9 березня 2023, після більш як річної перерви, відбулося засідання у справі колишнього заступника директора з технічних питань парку "Дубовий гай" Геннадія Мишьякова.
 • 1 листопада 2021 року в Жовтневому районному суді Запоріжжя мали розглядати письмові докази обвинуваченого колишнього заступника директора з технічних питань парку Геннадія Мишьякова, проте засідання не відбулося, бо на нього не з’явився другий захисник обвинуваченого.
 • Акція на підтримку справедливого правосуддя у справі 8-річної Ані Ждан відбулася 9 березня 2021 року під стінами Запорізької міської ради.
 • 22 лютого 2021 року судове засідання у справі колишнього директора Запорізького центрального парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" Олега Комаренка перенесли через неявку нинішнього представника адміністрації парку. Олександр Ждан, батько загиблої дитини зазначив, що справу затягують. Обвинувачений прийшов до суду лише тричі з 15 засідань.
 • 9 грудня 2020 року підготовчі судові засідання у справі колишнього директора парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" Олега Комаренка та колишнього заступника директора з технічних питань парку Геннадія Мишьякова перенесли через їхню хворобу та лікарняний захисника другого підсудного.
 • 29 жовтня 2020 року у Жовтневому районному суді Запоріжжя відбулося підготовче судове засідання у справі колишнього заступника директора з технічних питань парку "Дубовий Гай" Геннадія Мишьякова.
 • 28 вересня 2020 року підготовче судове засідання Жовтневого районного суду Запоріжжя у справі загибелі Анни Ждан у парку "Дубовий гай" перенесли на 29 жовтня, оскільки на засідання не з'явився прокурор та захисник потерпілої сторони.
 • 22 серпня 2020 року Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя обрав колишньому директору центрального парку культури та відпочинку "Дубовий гай" Олегу Комаренку запобіжний захід — нічний домашній арешт з 21 серпня до 17 жовтня.
 • 18 серпня 2020 року ексдиректору парку культури та відпочинку "Дубовий Гай" Олегу Комаренку співробітники прокуратури повідомили про підозру за фактом смерті дитини.
 • 13 березня 2020 року директора парку "Дубовий гай" Олега Комаренка звільнив з займаної посади міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.
 • 8 березня 2020 року в центральному парку культури та відпочинку “Дубовий Гай” на дівчинку 2012 року народження впала дерев'яна фігура ведмедя, вагою майже 150 кг. Дитина отримала політравми та була госпіталізована до обласної клінічної дитячої лікарні. У неї декілька разів зупинялося серце. Врятувати дівчинку не вдалося, вона померла.

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок