Впроваджував стандарти освіти РФ: вчителю фізики із Запорізької області заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі

Впроваджував стандарти освіти РФ: вчителю фізики із Запорізької області заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі

Вчителю фізики із Запорізької області повідомили про підозру в колабораціонізмі
Шеврон поліції, ілюстративне. УНІАН

У Запоріжжі правоохоронці заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі 56-річному вчителю фізики який, за даними слідства, обійняв посаду директора однієї зі шкіл тимчасово окупованого Мелітопольського району та організовував освітній процес за стандартами РФ.

Про це сьогодні, 22 травня, повідомили в ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

За даними слідства, після захоплення російською армією Мелітопольщини, педагог виявив прихильність до окупаційної адміністрації та з липня 2022 року обійняв посаду директора у так званій "Нововасилівській загальноосвітній школі № 53 Мелітопольського району Запорізької області".

У навчальному закладі на тимчасово окупованій частині Запорізької області, підозрюваний впровадив для дітей стандарти освіти РФ:

"Методики викладання шкільних дисциплін опановував під час освітнього форуму в російському Петербурзі, про що має відповідні сертифікати".
Перейшов на бік РФ: вчителю фізики із Запорізької області заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі
Підозрюваний вчитель фізики на форумі в Петербурзі, Росія. ГУНП в Запорізькій області

Правоохоронці заочно повідомили чоловіку про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 ККУ). У разі доведення вини, вчителю фізики загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок