НАЗК виявило корупційні порушення у посадовців Запорізького ТЦК та СП

НАЗК виявило корупційні порушення у посадовців Запорізького ТЦК та СП

Національне агентство з питань запобігання корупції
Національне агентство з питань запобігання корупції . УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірило третину посадовців керівного складу ТЦК та у восьми із працівників виявили ознаки незаконного збагачення на 265 мільйонів гривень. Висновки експертів стосуються посадовців Запорізького ТЦК, представників центрів комплектування в Одесі, Самборі, Полтаві та Дніпрі.

Про це сьогодні, 21 травня, повідомила голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна.

За словами посадовиці, НАЗК передало до правоохоронних органів матеріали щодо восьми працівників ТЦК, у яких виявлено ознаки незаконного збагачення на 265 млн гривень, необгрунтованих активів на 6 млн гривень, та недостовірних даних у декларації на 7 млн гривень:

"Триває моніторинг способу життя ще 28 і повна перевірка декларацій ще 5 посадовів керівного складу ТЦК. Щонайменше дві декларацій співробітників ТЦК отримали вищий показник ризикованості, ніж десятки тисяч декларацій інших посадовців з різних органів".

Наразі за цими фактами здійснюють слідство спеціалізовані прокуратури у сфері оборони, ДБР та співробітники Національної поліції.

"Справи щодо конфіскації ймовірно необґрунтованих активів веде САП. Встановлювати істину у кожній справі буде суд", — зазначила посадовиця.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок