Члени дільничних комісій у Запоріжжі другу добу не можуть здати протоколи до ТВК

Члени дільничних комісій у Запоріжжі другу добу не можуть здати протоколи до ТВК

Члени дільничних комісій у Запоріжжі другу добу не можуть здати протоколи до ТВК
.

Другу добу поспіль члени дільничних виборчих комісій чергують у Запорізькій міській територіальній, аби здати протоколи з результатами голосування.

Станом на 14 годину 27 жовтня у Запорізькій міській територіальній виборчій комісії прийняли протоколи від 200 із 313 дільничних виборчих комісій, повідомила координаторка спостереження за виборами громадянської мережі "Опора" в області Таїсія Мельниченко під час брифінгу на Суспільному.

Оновлення: У міську виборчу комісію станом на 19 годину оброблено 400 протоколів – по два від кожної комісії, зокрема, щодо виборів депутатів в Запорізьку обласну раду та депутатів в Запорізьку районну раду. Частину протоколів повернули на доопрацювання. Про це повідомили у міській виборчій комісії.

Головна причина затримок – представників дільничних комісій відправляють для уточнення даних та виправлення помилок у документах.

Члени дільничних комісій у Запоріжжі другу добу не можуть здати протоколи

Члени виборчих комісій розповідають, що стоять у чергах багато годин і ночують просто в будівлі міського тервиборчкому. Харчуються за власний рахунок у найближчих магазинах і кафе."За моїми розрахунками, комісія приймає, в середньому, 6 людей за годину. От порахуйте, я потраплю туди десь приблизно годин через 13. Враховуючи те, що я вчора о 2-й годині приїхав, ми постояли, здали папери. А потім нам видали такий номерок. І ми за цим номерком 256-і. От я порахував, я тут буду змушений знаходитися близько доби", - каже Володимир Панін, член дільничної виборчої комісії № 231070.

Що відомо

  • На брифінгу проведеному ГМ "ОПОРА" повідомили, що станом на 14.00 у Запоріжжі Олександрівська, Комунарська, Хортицька та Заводська ТВК прийняли всі протоколи від дільничних комісій. Дніпровська, Вознесенівська та Шевченківська ще приймають.
На початок